Kuźniańskie kolędowanie 14-I-2024

Zapraszamy na XVII Kuźniańskie Kolędowanie!

W niedzielę, 14 stycznia 2024 roku, o godzinie 15:30, w kościele parafialnym w Kuźni Raciborskiej, odbędzie się XVII Kuźniańskie Kolędowanie. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie śpiewać i modlić się przy tradycyjnych i nowoczesnych kolędach.

W tym roku, na naszej scenie zaprezentują się znakomici lokalni artyści, którzy podzielą się z nami swoim talentem i pasją. Będą to:

Agnieszka Treffon – wokalistka o pięknym i wyrazistym głosie, która zaśpiewa dla nas kolędy z różnych stron świata

RWU (Raciborskie Wieczory Uwielbienia) – grupa młodych ludzi, którzy tworzą muzykę inspirowaną wiarą i radością

Duet Organowo-Wokalny – para artystek, która połączy siły, aby zagrać i zaśpiewać kolędy w aranżacjach organowych

Andrzej Gdak – mistrz fletni pana, który zagra dla nas kolędy w stylu folkowym i etnicznym

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości, bez względu na kategorię wiekową, do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Szczególnie liczymy na obecność młodzieży, aby wesprzeć ich w rozszerzaniu swojej duchowości.

 

Pozdrawiam, Bernard Kowol