XV TYDZIEŃ ZWYKŁY

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.07.2020 r.

7.00 Za † Elżbietę Spałek w kolejną rocznicę ziemskich urodzin oraz † męża Antoniego.

9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin w intencji Marii oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 75 rocznicy urodzin w intencji Antoniego Januszkiewicza oraz o błogosławieństwo dla rodziny.
Chrzest po Mszy Św.: Antoni Leon Harazim.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin w intencji Bożeny Major oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

poniedziałek 13.07.2020 r. – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

7.00 Za Eugeniusza Prusickiego (od sąsiadów).

19.30 Msza Święta z Nabożeństwem Fatimskim w intencjach zbiorowych. O jedność naszej parafii. * O błogosławieństwo dla ofiarodawców i pomagających w pracach na rzecz naszej parafii. * O Bożą opiekę dla proszących o modlitwę w Księdze Intencji i Skrzynce Intencji na parafialnej stronie internetowej. * Za Biskupów Gliwickich. * O rozwiązanie trudnej sprawy, błogosławieństwo i zdrowie dla Marcina i Wiktorii. * Za †† z rodziny Pisarek i Gorzolla. * Za † Stanisława Batko (od siostry Janiny). * Za † siostrę Marię Magdalenę w dniu jej ziemskich urodzin i za dusze w czyśćcu cierpiące. * Za † Henryka Kubica, † żonę Helenę i dusze w czyśćcu cierpiące. * Za † Lucynę Ligacz (od sąsiadów i znajomych). * Za † Zofię Drygas (od sąsiadów z ul. Lewandowskiego 19). * Za † Danutę Sąsała w 30 dzień po śmierci. * Za † Danutę Sąsała (od Henryki Stasiak). * Za † Marka Domitra (od Biedroniów z rodziną z Limanowej). * Za † męża Jerzego Bielickiego i syna Jana, †† rodziców Jakuba i Mag – dalenę Dzięgiel, teściów Franciszka Bielickiego i jego żonę Genowefę, braci, siostry i dusze w czyśćcu cierpiące. * Za † Piotra Wawersig (od sąsiadów i znajomych). * Za † Piotra Wawersig (od rodziny Antczak, Stachowiak i p. Marii z Gliwic). * Za † Teodora Kobrus (od sąsiadów i znajomych).

wtorek 14.07.2020 r.

7.00 Za † Heinricha Schliker.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i dary Ducha Świętego oraz zdrowie w intencji rodziny Czogała.

środa 15.07.2020 r. – św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła

7.00 Za † Stefanię Baka (od sąsiadów i znajomych).

17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 18 rocznicy urodzin w intencji Małgorzaty Żymełki oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

czwartek 16.07.2020 r. – NMP z Góry Karmel

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 18 rocznicy urodzin w intencji Filipa oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

18.00 Za †† Marię i Wiktora Rasek, syna Waltra, synową Margot, zięcia Jana Piper i dusze w czyśćcu cierpiące.

piątek 17.07.2020 r.

7.00 Za † ojca Alojzego Depta (od dzieci Gosi, Krzyśka i Basi).

18.00 Za † Celinę Gdowicz, syna Szymona, †† rodziców Ludwikę i Władysława Dudzik, †† z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

sobota 18.07.2020 r.

18.00 Za † Helenę Gomułka w kolejną rocznicę śmierci, † ojca Józefa, †† teściów Eleonorę i Józefa Jurusik i † wnuka Mateusza.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 19.07.2020 r.

(kolekta na remont kaplicy cmentarnej)

7.00 Za †† rodziców Genowefę i Mariana Dąbrowski, ich rodziców i rodzeństwo oraz † wnuka Kamila.

9.00 Za †† rodziców Jana i Annę Piechnik, † siostrę Adelajdę i jej syna Damiana Baron, † teścia Jana, szwagra Alfreda Halamoda oraz †† z pokrewieństwa.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 10 rocznicy ślubu w intencji Sabiny i Kamila oraz o błogosławieństwo dla rodziny (od rodziców).

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 33 rocznicy urodzin w intencji córki Kamili oraz o błogosławieństwo dla jej męża Marka oraz dzieci Adriana i Pauliny.