XVII TYDZIEŃ ZWYKŁY

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2017 r.

7.00 Za + rodziców Teresę i Leona Kot i + Jerzego Ernst, ++ z pokrewieństwa.

9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin w intencji Anny oraz o błogosławieństwo dla rodziny (od męża Wiesława, syna Piotra, córki Marty oraz wnuków).

11.00 Za + męża Antoniego Urban w 7. rocznicę śmierci i ++ rodziców i teściów, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za + Norberta Kowol, ++ z rodziny.

poniedziałek 31.07.2017 r. – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

7.00 Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie z okazji 65 rocznicy urodzin w intencji Marii oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

18.00 Za + Gintra Baka (od sąsiadów i znajomych).

wtorek 1.08.2017 r. – św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dra Kościoła

7.00 Za ++ rodziców, dziadków Józefę i Mieczysława i ++ z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone.

18.00 Za + Marka Martyniaka, ++ rodziców i teścia.

środa 2.08.2017 r. – Matki Bożej Anielskiej

7.00 Za + Adelajdę Wójcik (od rodziny Paczułów z Bruśnika).

17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 Za + matkę Paulinę Szymik w 5. rocznicę śmierci, ojca Zygfryda, siostrę Teresę, szwagrów Leona i Jerzego, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

czwartek 3.08.2017 r. (pierwszy czwartek miesiąca)

7.00 Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Anny (od Chrześnicy).

17.15 Nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

18.00 W intencji próśb i podziękowań, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Za rodziny naszej parafii, o jedność parafii, za żyjących i ++ kapłanów i siostry zakonne oraz o nowe powołania do służby w Kościele.

piątek 4.08.2017 r. (pierwszy piątek miesiąca) św. Jana Marii Vianey’a, prezbitera

7.00 W intencji żyjących i ++ czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Alojzego Brzoska oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.

sobota 5.08.2017 r. (pierwsza sobota miesiąca)

7.00 Msza Św. z Godzinkami (wymiana tajemnic różańcowych). W intencji żyjących i ++ czcicieli NMP.

18.00 Za + żonę i matkę Reginę Bretsznajder w dniu ziemskich urodzin.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.08.2017 r.
ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

7.00 Za + Marię Buczek w rocznicę ziemskich urodzin, rodziców Bertę i Wilhelma Góreckich, siostrę Łucję, brata Józefa, teściów i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze opuszczone.

9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin w intencji Adelajdy Stanek oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

11.00 Chrzty: Anastazja Jankowska, Julia Kras. Roczki.

17.00 Za + żonę Teresę Wycisk w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców Agnieszkę i Jerzego Kalemba.