XXVII TYDZIEŃ ZWYKŁY

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 8.10.2017 r. KIERMASZ PARAFIALNY

(kolekta na naszą Świątynię; zbiórka do skarbonek na poszkodowanych w Meksyku oraz na Dzieło Nowego Tysiąclecia)

7.00 Za + ojca Antoniego Spałek w 97 rocznicę ziemskich urodzin.

9.00 KIERMASZOWA EUCHARYSTIA DZIĘKCZYNNA W INTENCJI ŻYJĄCYCH I ++ PARAFIAN.

11.00 Za + męża i ojca Bernarda Kowalewskiego w 5 rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów, ++ z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone.

16.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji Polski i Świata.

17.00 Za + matkę Helgę Trzeciakowską, + ojca Antoniego Konieczny, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o błogosławieństwo dla rodzin Trzeciakowski i Konieczny.

poniedziałek 9.10.2017 r.

7.00 Za + matkę Mariannę Gremblewską w 10. rocznicę śmierci oraz + ojca Kazimierza.

18.00 Za + matkę Genowefę Staniek w dniu ziemskich urodzin, + ojca Herberta, + matkę Edeltraudę Jacek, ++ z rodziny Jacek i Staniek oraz dusze opuszczone.

wtorek 10.10.2017 r.

7.00 Za ++ rodziców Małgorzatę i Alfonsa Grzesik, Jadwigę i Leona Salwiczek i + ciocię Hildegardę.

18.00 Za + męża Antoniego Daniel, ++ dziadków Katarzynę i Alberta, ++ rodziców Annę, Agnieszkę i Konrada Jamrozy, ++ pokrewieństwo i dusze opuszczone.

środa 11.10.2017 r.

7.00 Za + matkę Agnieszkę Przybyła w 100 rocznicę ziemskich urodzin oraz + męża Franciszka.

17.15 Nabożeństwo Różańcowe z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

18.00 Za ++ rodziców Ingę i Józefa Fros, + brata Piotra, matkę Albinę Gajewską, ++ dziadków Fros, Ryszka, Szczucki, Gajewski oraz ++ z pokrewieństwa.

czwartek 12.10.2017 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin w intencji Jadwigi Zimmermann oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

18.00 Za ++ szwagra i szwagierkę Leontynę i Franciszka Grzeszczuk oraz ++ z pokrewieństwa.

piątek 13.10.2017 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji rocznicy urodzin w intencji Anny Wilda, męża Krzysztofa i dwie córki oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

19.30 Msza Św. w intencjach zbiorowych z Nabożeństwem Fatimskim. O jedność naszej parafii. * O błogosławieństwo dla ofiarodawców i pomagających w pracach na rzecz naszej parafii. * O Bożą opiekę dla proszących nas o modlitwę w Księdze Intencji oraz Skrzynce Intencji na parafialnej stronie internetowej. * Za Biskupów gliwickich. * Za + Wandę Górnisiewicz (od siostry Aleksandry z rodziną). * Za + Ryszarda Rupniewskiego (od sąsiadów i znajomych z ul. Bema 7). * Za + Adelajdę Stanek, męża Rudolfa, ++ rodziców Alojzego i Agnieszkę Sobeczko oraz ++ z rodziny Owczarek. * Za + Stefanię Gajewską (od sąsiadów z bloku z ul. Krasickiego 1). * Za ++ rodziców Małgorzatę i Alfonsa Grzesik, ciocię Hildegardę, ++ rodziców Stefanię i Władysława Marek, braci Grzegorza, Stanisława i siostrę Elżbietę, ++ z pokrewieństwa. * Za ++ rodziców Marię i Ryszarda Fryszko, Franciszkę i Franciszka Fros, + męża Stefana Fros, + Krystynę Węglarską, ++ z rodzin Fryszko, Kubica, Fros oraz dusze opuszczone. *

sobota 14.10.2017 r. DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

7.00 Za + żonę Klarę Tworuszka w kolejną rocznicę śmierci.

12.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 50 rocznicy ślubu w intencji Romany i Zdzisława Serafin i 75 rocznicy urodzin w intencji Zdzisława oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.

18.00 Za ++ Martę Waga, męża Stefana, syna Józefa, ++ rodziców z obu stron oraz ++ pokrewieństwo.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.10.2017 r.

(kolekta na szczególne inwestycje parafialne; zbiórka na wsparcie posługi sióstr w Jazłowcu na Ukrainie)

7.00 Za + Bohdanę Głowacki w kolejną rocznicę śmierci i ++ z pokrewieństwa Głowacki i Górecki.

9.00 Za + matkę Annę Szendzielorz, + męża, ++ rodziców Antoniego i Katarzynę, ++ siostry Franciszkę, Marię i brata Karola.

11.00 Za + Zofię Janik, ++ z pokrewieństwa Palica.

17.00 Za + matkę Gertrudę Klima w dniu ziemskich urodzin, + ojca Alojzego, ++ teściów Annę i Józefa Brzoska, + szwagra Wojciecha Zamaro, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.