XVIII TYDZIEŃ ZWYKŁY

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1.08.2021 r.

(zbiórka do puszek na pomoc ofiarom powodzi w Europie)

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie z okazji 65 rocznicy urodzin w intencji Jerzego.

9.00 Za † męża Jana Halamoda, †† rodziców Annę i Jana Piechnik, teścia Jana, †† 4 szwagrów, siostrę Adelajdę, siostrzeńca Damiana oraz †† z pokrewieństwa.

11.00 Chrzty: Anastazja Magdalena Til, Marcel Hubert Raźniak. Roczki: Franciszek Antoni Restel.

17.00 Za † Bernarda Ogórek (od rodzin Marszałek i Kępczyk).

poniedziałek, 2.08.2021 r. (odpust zupełny tzw. „Porcjunkuli”)

7.00 Za † Władysława Hołyk i syna Ryszarda.

18.00 Za †† rodziców Monikę i Seweryna Mazurkiewicz, rodziców Genowefę i Mariana, teściów Jadwigę i Augustyna Jacek oraz dziadków z obu stron.

wtorek, 3.08.2021 r.

7.00 Za † matkę Krystynę Marszałek, †† z rodziny Marszałek, Ermisz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za † rodziców Henrykę i Józefa Nędza, teściów Annę i Pawła Ogórek, męża Bernarda i †† szwagrów.

środa, 4.08.2021 r. – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

7.00 Za † Norberta Brożę (od sąsiadów i znajomych).

17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18.00 Za † Henryka Kostka (od sąsiadów i znajomych).

czwartek, 5.08.2021 r. (pierwszy czwartek miesiąca)

7.00 Za † Antoniego Czyszczoń, jego † żonę Stefanię, †† z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące (od rodziny Paris).

17.15 Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

18.00 W intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Za rodziny naszej Parafii, dzieci i młodzież, żyjących i †† kapłanów i siostry zakonne oraz o nowe powołania do służby w Kościele.

piątek, 6.08.2021 r. – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO (pierwszy piątek miesiąca)

7.00 Za wszystkich parafian, szczególnie za żyjących i †† czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 Za † Ludwika Tworuszka w dniu ziemskich urodzin.

sobota, 7.08.2021 r. (pierwsza sobota miesiąca)

7.00 Msza Św. wraz z Godzinkami (wymiana tajemnic różańcowych). Za wszystkich parafian, szczególnie za żyjących i †† czcicieli NMP.

17.15 Nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca.

18.00 Za † Urszulę Niedźwiedź (od sąsiadów i znajomych).

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 8.08.2021 r. (kolekta na szczególne inwestycje parafialne)

7.00 Za † Annę Olschinka, męża, †† dzieci i dusze opuszczone.

9.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Bożej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Marii oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.00 Za †† rodziców Marię i Karola Urbańczyk, † żonę Adelę, †† rodzeństwo, †† z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone.
Chrzest: Tymoteusz Damian Bolik.

17.00 Za † męża, ojca i dziadka Ryszarda Rupniewskiego w 4 rocznicę śmierci, †† rodziców, teściów
i z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.