XXVI TYDZIEŃ ZWYKŁY

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2022 r.

(ofiara do skarbonek na inicjatywy apostolskie pap. Franciszka)

7.00 Za † matkę Bohdanę, ojca Ewarysta i siostrę Grażynę oraz †† z pokrewieństwa Głowacki i Górecki.

9.00 Za †† rodziców Adelajdę i Henryka Baron, brata Damiana, dziadków Różę i Jana Baron, Annę i Jana Piechnik oraz †† z pokrewieństwa.

11.00 1) O błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. w intencji ks. Damiana z okazji urodzin.

2) Dziękując za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla dziecka rocznego Emilii Rurarz oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

16.15 Nieszpory niedzielne.

17.00 Za † Zofię Goleczko, †† rodziców i rodzeństwo.

poniedziałek 26.09.2022 r.

7.00 Za † Karola Sycha, †† rodziców i teściów, †† z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za † ojca Eduarda Marek w kolejną rocznicę śmierci, †† teściów Gertrudę i Herberta Waluga oraz †† z pokrewieństwa.

wtorek 27.09.2022 r. – św. Wincentego a Paulo, prezbitera

7.00 Za †† Agnieszkę i Franciszka Przybyła z okazji ziemskich urodzin.

18.00 Za †† Jadwigę i Franciszka, syna Adolfa Olszówka, córkę Augustynę i dusze w czyśćcu cierpiące.

środa 28.09.2022 r. – św. Wacława, męczennika

7.00 Za †† rodziców Agnieszkę i Eryka oraz †† z pokrewieństwa.

17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 Za †† rodziców Jadwigę i Józefa Kubica, teściów Łucję i Jana Piechula, †† Eleonorę i Józefa Hanslik, dziadków z obu stron oraz †† z pokrewieństwa.

czwartek 29.09.2022 r. – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7.00 Za † Maksymiliana Gołąbka w dniu ziemskich urodzin oraz †† z rodziny Gołąbek i Kozubek.

18.00 Msza Św. szkolna dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej (prowadzi kl. 2). Za † Dariusza Todoruk w kolejną rocznicę śmierci.

piątek 30.09.2022 r. – św. Hieronima, prezbitera i dra Kościoła

7.00 Za † Bożenę Kawałko w 9 rocznicę śmierci, †† z rodziny Kawałko i Kucyk.

18.00 Za wstawiennictwem św. Józefa polecając Bożemu Miłosierdziu zmarłych w miesiącu wrześniu: śp. Józef Fojcik, Joanna Kazimierz, Wiesława Nicewicz oraz zmarłych zalecanych. Za † ks. prob. Józefa Hanuska. * Za † Edwarda Marut w dniu ziemskich urodzin, †† rodziców oraz dziadków. * Za † matkę Jadwigę Bluk, †† Helenę i Karola Jonas oraz †† z pokrewieństwa. * Za † Marię Walugę, jej męża Antoniego i syna Pawła. * O radość wieczną dla † Michaliny (od Mariana i Krystyny Majewskich). * Za † Gabrielę Kampka w 30 dzień po śmierci. * Za + Tomasza Kojdera w 30 dzień po śmierci. *

sobota 1.10.2022 r. (pierwsza sobota miesiąca) – św. Teresy od Dzieciątka Jezusa, dziewicy i dra Kościoła

7.00 1) Msza Św. z Godzinkami (wymiana tajemnic różańcowych) za wszystkich parafian, a szczególnie czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

2) Do Chrystusa Króla, za wstawiennictwem świętych Tarsycjusza i Dominika, z prośbą o błogosł. i łaskę pobożnej i gorliwej służby przy ołtarzu dla Łukasza Jaworskiego z okazji 26 rocznicy urodzin.

17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

18.00 Za † ojca Henryka Majewskiego, matkę Cyrylę, brata Tadeusza, †† dziadków i dusze w czyśćcu ciepiące.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2.10.2022 r.

7.00 Za † Antoniego Spałek w kolejną rocznicę ziemskich urodzin, † żonę Elżbietę, †† z rodzin Spałek, Wilk i Dobias.

9.00 Za † Janinę Niedźwiedź w dniu jej ziemskich urodzin, † Szczepana Niedźwiedź, †† z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 Za † Adama Jaworskiego z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

12.15 Chrzty: Roczki: Agata Anna Przybyła.

17.00 Za †† rodziców Wandę i Tadeusza Nems, †† dziadków i †† z pokrewieństwa.