Intencje mszalne


II Tydzień Zwykły

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA 20.01.2019 r.

7.00 Za + Augustę Liszka, męża Augustyna, ++ rodziców, rodzeństwo i + wnuczkę.

9.00 1) Za + Marię Wühl i + męża Franciszka.

2) Za + Łukasza Miś (Msza Św. Gregoriańska 29).

11.00 Za Babcie i Dziadków z okazji ich święta – o błogosławieństwo dla żyjących i radość życia wiecznego dla zmarłych.

16.15 Nieszpory Niedzielne.

17.00 Za + Wiktorię Wajda w 1 rocznicę śmierci, męża Mariana, córkę Krystynę, syna Rejmana, zięcia Leszka Til i ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

poniedziałek 21.01.2019 r. DZIEŃ BABCI

7.00 Za † Łukasza Miś (Msza Św. Gregoriańska 30).

18.00 Za † matkę Jadwigę Michalski, † męża Wilhelma oraz †† z pokrewieństwa.

 

wtorek 22.01.2019 r. DZIEŃ DZIADKA

7.00 Za † Józefę Ułanowską (od chrześnicy Marty z rodziną).

18.00 Za † Agnieszkę Raczyńską, jej męża Władysława, †† rodziców Joannę i Augustyna Choroba, † siostrę Rozalię i †† braci Józefa i Maksymalna.

 

środa 23.01.2019 r. – św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kościoła

7.00 Za † Karola Sycha, †† jego rodziców i teściów, †† z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18.00 Za † Edmunda Grzesik (od sąsiadów i znajomych).

 

czwartek 24.01.2019 r.

7.00 Za † Edmunda Grzesik (od rodziny Zgraja).

16.30 Msza Św. szkolna dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

18.00 Za † ojca Jana w 30 rocznicę śmierci.

 

piątek 25.01.2019 r. – Święto Nawrócenia św. Pawła

7.00 Za † Józefę Ułanowską (od siostrzenicy Krystyny Rapacz z rodziną z Dobrej).

18.00 O błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Grzesik oraz za † męża Edmunda.

 

sobota 26.01.2019 r. – świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów

7.00 Za † matkę Elmę Wawersig w kolejną rocznicę śmierci, † ojca Maksymiliana, †† braci Kurta i Rudolfa, siostrę Hildegardę, szwagra Pawła, bratową Teresę i dusze opuszczone.

18.00 Za † ojca Czesława Michalaka w 5 rocznicę śmierci, brata Adama oraz †† z rodziny Michalak, Frątczak i Szuła.

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA 27.01.2019 r.

7.00 Za †† rodziców Ewerysta i Bohdanę Głowacki, siostrę Grażynę i †† z pokrewieństwa Głowacki i Górecki.

9.00 Za †† rodziców Annę i Antoniego Głuszkiewicz, Janinę i Franciszka Wenerskich, braci Jana i Stanisława Wenerskich, † Włodzimierza Głuszkiewicz, jego synową Renatę, †† z rodzin Głuszkiewicz i Wenerski oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 Za † syna Piotra Paprocha, córkę Mirosławę, męża Antoniego, rodziców, teściów, szwagrów Michała, Leszka, †† Agnes i Eryka Żurek, †† z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone.

16.15 Nieszpory Niedzielne.

17.00 Za † Franciszkę Jacek w kolejną rocznicę śmierci.