VI TYDZIEŃ WIELKANOCNY

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 22.05.2022 r.

(kolekta na szczególne inwestycje parafialne)

7.00 Za † Lucynę Badowską w 10. rocznicę śmierci, ojca Zygmunta (od synów z rodzinami).

9.00 Za † mamę Sylwię Kiel w 11 rocznicę śmierci, † ojca Waltra, †† teściów i ciocię Elfrydę.

11.00 Za † matkę Jolantę, ojca Stanisława, brata Ryszarda Chojeckich, †† z rodzin Chojecki i Barancewicz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

16.00 Nabożeństwo majowe z towarzyszeniem zespołu „Błogosłąwiona”.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie oraz światło Ducha Św. z okazji 18 rocznicy urodzin w intencji Wiktorii Nowak.

poniedziałek 23.05.2022 r.

6.30 Procesja błagalna do krzyża przy ul. Strażackiej – o dobre urodzaje, pokój i błogosławieństwo w pracy.

7.00 Msza Św. w okresie zasiewów. Za †† fundatorów krzyża Roberta Piechniczek, rodziców Marię i Franciszka, rodzeństwo i pokrewieństwo, †† z rodzin Stanek, Golec, Antonik, Sochowski i Antonik.

18.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 2 rocznicy ślubu w intencji Dominiki i Piotra Kołek oraz o błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla syna Szymona.

wtorek 24.05.2022 r.

6.30 Procesja błagalna do krzyża przy ul. Topolowej – o dobre urodzaje, pokój i błogosławieństwo w pracy.

7.00 Msza Św. o uświęcenie pracy ludzkiej. Za † Otylię Krybus, męża Antoniego, syna Piotra, córkę Różę Ryszka, †† z rodziny Krybus, Sorich, Żurek i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Za † Marię Warsińską w kolejną rocznicę śmierci.

środa 25.05.2022 r.

6.30 Procesja błagalna do krzyża przy ul. Raciborskiej – o dobre urodzaje, pokój i błogosławieństwo w pracy.

7.00 Msza Św. za głodujących. Intencja wolna.

18.00 Nabożeństwo majowe z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.30 Za † syna Łukasza Miś w rocznicę ziemskich urodzin.

czwartek 26.05.2022 r.

7.00 Za †† rodziców Jadwigę i Augustyna Jacek, córkę Monikę, pięciu synów, dwóch zięciów, synową Urszulę, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Msza Św. szkolna. Za † Antoniego Szczepaniak w rocznicę ziemskich urodzin oraz † żonę Teresę Szczepaniak, wnuka Łukasza i zięcia Darka.

piątek 27.05.2022 r.

7.00 Za † ojca Władysława Andrzejak w kolejną rocznicę śmierci, mamę Waleskę, †† z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Za †† matki Klarę Tworuszka i Gerdę Rak oraz † ojca Norberta Rak w dniu jego ziemskich urodzin.

sobota 28.05.2022 r.

7.00 Za † ojca Stefana Michalskiego z okazji ziemskich urodzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące (od synów i córki z rodzinami).

18.00 Za † męża Leszka Major w dniu ziemskich urodzin.
Po Mszy – Chrzest Św.: Liliana Joanna Jabłonka-Żak.

VII NIEDZIELA WIELKANOCY 29.05.2022 r.
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7.00 Za †† Marię i Teofila Urbaniec, dziadków z obu stron i †† z pokrewieństwa.

9.00 Za †† rodziców Janinę i Zdzisława Sroka (od córki Urszuli).

11.00 ZA ŻYJĄCE I ZMARŁE MATKI NASZEJ PARAFII.

12.15 O błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla dziecka rocznego Antoniego Porwoł oraz o błogosławieństwo dla rodziców i chrzestnych.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 65 rocznicy urodzin w intencji Eryki Czech oraz o błogosławieństwo dla rodziny.