V  TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29.03.2020 r.

7.00 Za † Huberta Niemiec, † żonę Elżbietę, †† z rodzin Niemiec, Skorupa i Rak.

9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 50 rocznicy ślubu w intencji Józefy i Jana Sztaf oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Józefa oraz o błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny.

17.00 Za †† Stanisława i Genowefę Mirek, rodziców z obu stron, †† z pokrewieństwa i dusze op.

poniedziałek 30.03.2020 r.

7.00 Za † ojca Herberta Stanjek w kolejną rocznicą śmierci, matkę Genowefę, †† z pokrewieństwa Stanjek i Chmielarz.

18.00 Za † Teresę Dubiel (od Lucyny).

wtorek 31.03.2020 r.

7.00 Za † Mariana Huczka (od rodziny Przybyła i Kozak).

18.00 Za †† Władysławę, Walentego, Stanisława, Kazimierza i Zdzisława Jakubik z prośbą o miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla nich.

środa 1.04.2020 r.

7.00 Za † Teresę Szczepaniak w kolejną rocznicę śmierci i Józefa Szendzielorz w kolejną rocznicę śmierci.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin w intencji Stanisława.

czwartek 2.04.2020 r. (pierwszy czwartek miesiąca)

7.00 Za † męża, ojca i dziadka Romana Orłowskiego w 9. rocznicę śmierci oraz z okazji ziemskich urodzin, †† rodziców Wandę i Jana, siostrę Felicję, brata Mariana, bratanka Konrada, szwagra Henryka oraz dziadków z obu stron.

18.00 1) Za żyjących i †† kapłanów i siostry zakonne oraz o nowe powołania do służby w Kościele. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji próśb i podziękowań, za rodziny naszej parafii, dzieci i młodzież.

2) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 45 rocznicy ślubu w intencji Cecylii i Stefana oraz o błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami.

piątek 3.04.2020 r. (pierwszy piątek miesiąca)

7.00 1) Za żyjących i †† czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin w intencji Bernardy Chroboczek.

18.00 Za †† rodziców Teresę i Kurta Wawersig, + matkę Reginę Langosz oraz ++ z pokrewieństwa.

sobota 4.04.2020 r. (pierwsza sobota miesiąca)

7.00 1) Za †† i żyjących czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

2) Za † Elżbietę Chroboczek.

18.00 Za † Ingrydę Waga.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ 5.04.2020 r.

7.00 Za † Agnieszkę Kurzeja, † męża i †† dzieci.

9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 25 rocznicy ślubu w intencji Anny i Tomasza Szostak oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

11.00 Za † brata Mariana Chybowskiego w 1 rocznicę śmierci, †† rodziców Władysława i Stefanię.

17.00 Za † ojca Horsta Ryszka w kolejną rocznicę śmierci, matkę Helenę, teścia Józefa Rajchel, †† dziadków, pokrewieństwo oraz dusze opuszczone.