III  TYDZIEŃ PO NARODZENIU PAŃSKIM

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 12.01.2020 r.

7.00 Za † ojca Ewarysta, † matkę i siostrę Grażynę, †† z pokrewieństwa Głowacki, Górecki.

9.00 Za †† Jadwigę Kapusta, brata Karola, dziadków oraz †† z pokrewieństwa Kapusta i Frontczak.

11.00 Za † żonę Ingę Giza w 10 rocznicę śmierci.

17.00 Za † Marię Gołąb (od sąsiadów z ul. Lewandowskiego 10 D).

poniedziałek 13.01.2020 r.

7.00 Za † Joachima Wieczorek (od sąsiadów i znajomych).

18.00 Msza Św. zbiorowa i nabożeństwo o jedność naszej parafii. * O błogosławieństwo dla ofiarodawców i pomagających w pracach na rzecz naszej parafii. * O Bożą opiekę dla proszących nas o modlitwę w Księdze Intencji oraz w Skrzynce Intencji na parafialnej stronie internetowej. * Za Biskupów Gliwickich. * Za proszących nas o modlitwę. * Za † Lidię Kluska (od rodziny Klusków z Porąbki Uszewskiej). * Za † ojca Leona Kot w kolejną rocznicę śmierci, †† Teresę i Jerzego Ernst, dziadków Paulinę i Zygfryda, Genowefę i Józefa oraz †† z pokrewieństwa. * Za † Marię Depta (od sąsiadów z ul. Krasickiego 1). * Za † Stefana Michalskiego w 30 dzień po śmierci. * Za † Andrzeja Danes w 30 dzień po śmierci. * Za † Dorotę Myrczek (od p. Reczek). * Za † Alfreda Miś (od chrześniaka Antoniego z rodziną). * Za † Łukasza Wojnara (od rodziny Staszaków, Jamrozów i Woźniaków z Kępna). * Za † Ryszarda Porwoł (od rodziny Świącik i Zawada). *

wtorek 14.01.2020 r.

7.00 Za † męża i ojca Antoniego Daniel w 5 rocznicę śmierci.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i dary Ducha Św. w intencji Krzysztofa oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.

środa 15.01.2020 r.

7.00 Za † Annę Lużyna w 10 rocznicę śmierci, †† rodziców i rodzeństwo.

17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18.00 Za † Elżbietę Remiorz w 1 rocznicę śmierci.

czwartek 16.01.2020 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Antoniny oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

18.00 Za † Martę Mrozek.

piątek 17.01.2020 r.

7.00 Za † Helenę Grabowską w 3 rocznicę śmierci, męża Antoniego, †† rodziców i rodzeństwo z obu stron.

18.00 Za † córkę Ingę w 10 rocznicę śmierci, † ojca Jana, †† rodzeństwo Adelajdę, Wilhelma i Jerzego, †† rodziców Juraszek i Morciniec oraz †† dziadków Bulla.

sobota 18.01.2020 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Trzykroć Przedziwnej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla Przyjmujących kapliczki MB oraz o życie wieczne dla Jej zmarłych czcicieli.

18.00 Za †† Zofię i Antoniego Bilińskich w kolejną rocznicę śmierci, + Marię Świednicką, †† z rodziny Cieślik i Biliński.

II NIEDZIELA ZWYKŁA 19.01.2020 r. (kolekta kolędowa)

7.00 Za † Augustę Liszka, męża Augustyna, †† rodziców, rodzeństwo i † wnuczkę.

9.00 Za † syna Piotra, córkę Mirosławę, męża Antoniego Paprocha, †† rodziców, teściów, szwagrów Michała i Leszka oraz Agnes i Eryka Żurek, †† z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 Za Babcie i Dziadków z okazji ich święta – o błogosławieństwo dla żyjących i radość życia wiecznego dla zmarłych.

16.15 Nieszpory z suplikacjami w intencji pokoju na świecie oraz o błogosławieństwo dla Babć i Dziadków.

17.00 Za † brata Jana Olejniczak (od siostry Elżbiety z rodziną).