V Tydzień Wielkiego Postu

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2024 r.
REKOLEKCJE PARAFIALNE – prowadzi ks. prof. Piotr Morciniec

(kolekta na szczególne inwestycje parafialne)

7.00 Za † Jana Kowalczyka w dniu ziemskich urodzin, †† z rodziny Kowalczyk, Przybyła, Kozak i Grabowski.

9.00 1) W podziękowaniu za zdrowie Wojtka oraz za + dziadka Piotra, †† Ritę i Zygfryda Michalskich.

2) Za + Józefa Stasiowskiego w 1 rocznicę śmierci, mamę Stefanię, ojca Romana, †† z pokrewieństwa Stanek i Stasiowski.

11.00 1) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin w intencji Józefa Rogowskiego, o błogosławieństwo dla rodziny oraz o życie wieczne dla † żony Anieli.

2) Za †† Waleskę i Karola Manderla oraz †† z pokrewieństwa.

16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin w intencji Teresy oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

poniedziałek 18.03.2024 r. – Rekolekcje Parafialne

8.00! Za † Piotra Wawersig w 4 rocznicę śmierci.

18.00 1) Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Trzykroć Przedziwnej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla Przyjmujących kapliczki MB oraz o życie wieczne dla †† czcicieli.

2) Za † Herberta Pyttlika (od Tomasza z rodziną).

wtorek 19.03.2024 r. – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP – Rekolekcje Parafialne

8.00! Za †† księży Józefa Hanuska, Piotra Lewandowskiego, †† księży i siostry zakonne z naszej parafii.

18.00 1) Za †† rodziców Stanisławę i Jana w kolejną rocznicę śmierci (od syna z rodziną).

2) Za † Agnieszkę Raczyńską, jej męża Władysława, rodziców Joannę i Augustyna Choroba, siostrę Rozalię i braci Józefa i Maksymiliana.

środa 20.03.2024 r. – Rekolekcje Parafialne (kolekta dziękczynna na zakończenie rekolekcji)

8.00! Za † Joannę Grzesik.

17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 1) Za † Klarę Tworuszka w dniu jej ziemskich urodzin, † Ludwika Tworuszkę oraz †† Cecylię i Stefana Ryszka, Rajnarda Przybyła, †† dziadków z obu stron oraz †† o których nikt nie pamięta.

2) Za † Herberta Pyttlika.

czwartek 21.03.2024 r.

7.00 Za †† Emilię i Stanisława Sobczak (od bratanicy Diany i Laury).

17.15 Droga krzyżowa dla dzieci.

18.00 Za † męża Edwarda z okazji jego ziemskich urodzin z prośbą o życie wieczne.

piątek 22.03.2024 r.

7.00 Msza Św. recytowana. Za † męża Czesława Piotrowskiego, †† rodziców z obu stron, †† Antoniego, Lesława, Alfredę i Lidię oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.15 Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży z wypominkami za zmarłych.

18.00 Za †† Urszulę i Jana Jordan w kolejną rocznicę śmierci oraz †† z pokrewieństwa.

sobota 23.03.2024 r.

7.00 Za † Jadwigę Żabierek w 3 rocznicę śmierci, męża Stanisława i syna Wojciecha.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Genowefy oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ 24.03.2024 r.

DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA – Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Rozpoczęcie Kongresu Eucharystycznego w Diecezji Gliwickiej

7.00 Za †† Huberta Niemiec, żonę Elżbietę oraz †† z rodzin Niemiec i Rak.

9.00 Za † męża Józefa Procek w dniu ziemskich urodzin oraz †† z pokrewieństwa.

11.00 Za †† rodziców Józefa i Ritę Długosz, Alojzego i Elżbietę Melcz, dziadków z obu stron, pokrewieństwo Długosz, Melcz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

17.00 Za †† męża Józefa Mamczur w kolejną rocznicę śmierci, wnuka Łukasza, teściów Józefa i Marię, rodziców Józefa i Franciszkę Bicz, brata Władysława, Franciszka i Annę Mikosz i †† z rodzin.