XII TYDZIEŃ ZWYKŁY

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 24.06.2018 r.
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

(zbiórka do skarbonek na malowanie naszej świątyni)

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin w intencji Lidii oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

9.00 Za † ojca Jarosława Rybickiego.

11.00 W intencji żyjących i †† Ojców naszej parafii z okazji ich święta.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 20 rocznicy ślubu w intencji Dariusza i Moniki oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

poniedziałek 25.06.2018 r.

7.00 Za + matkę Marię Mika z okazji ziemskich urodzin, ojca Augustyna, †† 2 braci, szwagierkę i †† z pokrewieństwa.

18.30 1) O Dary Ducha Św., błogosławieństwo i zdrowie w intencji ks. Wojciecha z okazji urodzin.

2) Za †† rodziców Jerzego i Edeltraudę Kubica, †† z rodzin Kubica i Rakoczy.

wtorek 26.06.2018 r.

7.00 W intencji Aleksandry o błogosławieństwo, zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji.

18.30 Za † ojca Daniela Nowickiego (od dzieci).

środa 27.06.2018 r. – NMP Nieustającej Pomocy

7.00 Za + Zofię Szalwik, męża Jan, †† córki Hildegardę, Stefanię i Marię, zięciów Adolfa i Pawła, †† z pokrewieństwa.

18.00 Nabożeństwo Czerwcowe z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

18.30 Za † męża i ojca Stefana Depta, †† jego rodziców i rodzeństwo, †† z pokrewieństwa.

czwartek 28.06.2018 r.

7.00 Za † matkę Klarę Baron w rocznicę ziemskich urodzin oraz + męża.

18.30 Za †† rodziców Monikę i Seweryna Mazurkiewicz, †† jego rodziców Genowefę i Mariana, teściów Jadwigę i Augustyna Jacek oraz †† rodzeństwo.

piątek 29.06.2018 r. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – patronów diecezji

(kolekta na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze)

7.00 Za †† Jana Morciniec, † córkę Ingę, jego braci Wilhelma i Rudolfa, ojca Jana, 2 jego żony Marię i Annę, †† Pawła i Annę Juraszek, syna Wilhelma i córkę Adelajdę.

16.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 64 rocznicy urodzin w intencji męża Jana oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

18.30 Za † siostrę Urszulę Goleczko, †† rodziców.

sobota 30.06.2018 r.

7.00 Za †† rodziców Gerdę i Norberta Rak, † matkę Klarę Tworuszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin w intencji Magdaleny oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1.07.2018 r.

7.00 Za † syna Zbigniewa, †† rodziców Helenę i Kazimierza, siostrę Marię i †† z rodziny Kisz, Ścira i Zakrzewskich.

9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie, z okazji 18 rocznicy urodzin w intencji Piotra Waldyry oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

11.00 Chrzty: Laura Amelia Badura, Marcelina Monika Marek, Marcin Bieniewski. Roczki.

17.00 Za † Aniele Mitrenga, męża Izydora, rodzeństwo i pokrewieństwo, dusze opuszczone oraz † Joachima Forysz.