Orszak Trzech Króli zawitał do Kuźni Raciborskiej

Stowarzyszenie „Kuźnia Przyszłości” dostarczyło dzieciom za pośrednictwem Fundacji Orszak Trzech Króli korony i śpiewniki orszakowe, a czasopisma misyjne trafiły do tych nieco starszych. Dzisiaj, na naszym mini-orszaku zjawiła się spora grupka dzieci, przebranych za mędrców ze wschodu. Każde z nich miało strój dostosowany do znaczenia koloru korony, którą otrzymały. Najlepsze zostały wybrane przez jury złożone z członkiń stowarzyszenia, panie Różę i Ilonę. Dzieci zostały nagrodzone, ale najważniejsze że udało się umilić ten trudny dla nas wszystkich okres pandemii. Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy pomogli przygotować te przepiękne stroje. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się wszyscy w bardziej widowiskowej formie w połączeniu z tradycyjnym Kuźniańskim Kolędowaniem.

Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia.

« z 6 »