V Tydzień Zwykły

Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Zbiórką do skarbonek możemy wesprzeć zakony klauzurowe. Gorąco dziękujemy w intencji tych, którzy są duszą naszego świata i otaczają nas swoją modlitwą. W przyszłą niedzielę prosimy o kolektę na szczególne inwestycje parafialne, czyli na generalny remont dachu naszego kościoła.

O godz. 16.15 zapraszamy na Nieszpory ku czci MB Gromnicznej wraz z modlitwą za osoby konsekrowane oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Z tyłu kościoła do nabycia „Gość Niedzielny” opisujący różne formy życia konsekrowanego.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 17.30.

W czwartek o godz. 18.00 – Msza Św. szkolna, której gospodarzami będą kl. 2. Udział w niej jest dalszym przygotowaniem do przyjęcia Pierwszej Komunii Św.

W sobotę 11 lutego – we wspomnienie MB z Lourdes i Światowy Dzień Chorego gorąco zapraszamy na godz. 10.00! na Mszę Św. z Sakramentem Chorych i błogosławieństwem lurdzkim.
Po Mszy Św. – poczęstunek w salce parafialnej.

Nauki przedmałżeńskie obejmujące wszystkie katechezy ogólne odbędą się w naszej parafii w sobotę 18 marca br. w godz. 10.00-17.00. Konieczne są wcześniejsze zgłoszenia.

Kancelaria parafialna czynna: środa 16.00-17.00 i piątek 8.00-9.00. Dziękujemy za zamawianie intencji mszalnych. Najbliższe wolne intencje w przyszłą niedzielę 12 lutego o godz. 7.00 oraz w kolejnym tygodniu w środę i w czwartek 15 i 16 lutego rano.

Błogosławionego tygodnia!
Szczęść Boże!