XXVI TYDZIEŃ ZWYKŁY

Serdeczne „Bóg zapłać” za obecność, modlitwę i złożone ofiary. Po Mszy Św. prosimy o dodatkową ofiarę do skarbonek na inicjatywy apostolskie pap. Franciszka. To dzieła podejmowane przez papieża, inicjatywy ewangelizacyjne, misyjne, pokojowe i zdrowotne, które obejmują cały świat, a szczególnie najuboższych i najbardziej bezbronnych. Za wszelkie ofiary w imieniu całego Kościoła serdecznie dziękujemy.

Z tyłu kościoła do nabycia „Gość Niedzielny” z artykułem dotyczącym ważnego i aktualnego problemu: w jaki sposób przygotować młodzież do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. „Mały Gość” zawiera silikonowy różaniec na rękę i kalendarz różańcowy. Jest również kolejny numer naszego informatora parafialnego „Łezka”. Bardzo prosimy o uważne przyjrzenie się wypisanym intencjom.
W przypadku jakichkolwiek niezgodności, prosimy o kontakt.

Na Niedzielne Nieszpory zapraszamy dzisiaj o godz. 16.15.

Nowenna do MB Niestającej Pomocy – w środę o godz. 17.30.

Po przerwie wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego. Gorąco zachęcamy stałych i nowych chętnych, niezależnie od wieku, do spotkań ze Słowem Bożym. Tematem najbliższego spotkania będzie: „Credo Apostoła Piotra”. Zapraszamy na plebanię w najbliższą środę po Mszy Św. wieczornej, o godz. 18.40.

Msza Św. szkolna, na którą zapraszamy uczniów SP oraz wszystkich chętnych – w czwartek o godz. 18.00. W tym tygodniu o przygotowanie Mszy Św. prosimy kl. 2.

W piątek – w ostatni dzień września o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. za wstawiennictwem św. Józefa w intencji zmarłych w mijającym miesiącu oraz zmarłych zalecanych. Intencje można przynosić do zakrystii lub wkładać do skarbonki przy ołtarzu św. Józefa.

W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 – Msza Św. w intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi z „Godzinkami” i wymianą tajemnic różańcowych. Chorych i starszych parafian odwiedzimy w sobotę 8 października.

Nauki przedchrzecielne dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 16.30 w kościele. Chrzty i Roczki w przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.15.

Na Pierwszosobotnie Nabożeństwo Różańcowe zapraszamy w sobotę o godz. 17.15.

Kończy się czas zapisów do rozpoczęcia dwuletniego okresu przygotowań do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli kl. 8 SP.

W sobotę 8 października w godz. 10.00-13.00 wszystkie dzieci i młodzież (niezależnie od wieku) zapraszamy do salki parafialnej na Szkółkę Sobotnią. Tematem spotkania będzie: „Maryja – Królowa Różańca Świętego”. Prosimy o przyniesienie koralików, żołędzi, kasztanów i wszelkich innych ozdób, z których wykonamy osobiste różańce. Młodzież zachęcamy, aby podjęła się na „Szkółce” pełnienia funkcji animatorów.

Dzieci, które oddały ubiegłoroczne „Książeczki niedzielne” zapraszamy do odebrania upominków po Mszy Św. w zakrystii.

Obfitości Bożych łask za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej!

do wydruku