II TYDZIEŃ PO WIELKIEJ NOCY

II NIEDZIELA WIELKANOCY – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021 r.

(zbiórka do skarbonek na potrzeby „Caritas” diecezji i parafii)

7.00 Za † o. opata Adalberta Kurzeja w 5 rocznicę śmierci.

9.00 Za † Władysława Stawowskiego w 30 dzień po śmierci.

11.00 Za † męża, ojca Jarosława Rybickiego w 4 rocznicę śmierci.

16.15 Nieszpory z pieśniami wielkanocnymi i Koronką do Bożego Miłosierdzia.

17.00 Za † ojca Władysława Piechnik w kolejną rocznicę śmierci, mamę Martę, †† dziadków z obu stron, †† z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

poniedziałek 12.04.2021 r.

7.00 Za † Jadwigę Czogała w dniu ziemskich urodzin (od siostry Rozalii).

13.00 Ślub konkordatowy: Katarzyna Seget – Józef Czogała.

18.00 Za † Agatę Skorupa (od sąsiadów i znajomych).

wtorek 13.04.2021 r.

7.00 Za † Annę Ogórek, mężów Jana i Pawła, synów Gerarda i Bernarda, zięcia Edmunda, poległych i zaginionych.

18.00 Msza Św. zbiorowa o jedność naszej parafii. * O błogosławieństwo dla ofiarodawców i pomagających w pracach na rzecz naszej parafii. * O Bożą opiekę dla proszących nas o modlitwę w Księdze Intencji oraz w Skrzynce Intencji na parafialnej stronie internetowej. * Za Biskupów Gliwickich. * Za tych, którzy prosili nas o modlitwę. * O błogosławieństwo dla Marcina i Wiktorii oraz całej rodziny. Za †† z rodziny Gorzolla i Pisarek. * Za † męża Juliana Kras i córkę Małgosię. * Za † Irenę Jentsch (od sąsiadów i znajomych). * Za + Irenę Rybczyńską (od sąsiadów i znajomych). * Za † Henryka Kostka (od chóru parafialnego). * Za † Bogusława Wiśniewskiego (od chóru parafialnego). * Za † Ewalda Kostka (od chóru parafialnego). * Za † Annę Mikulińską w 30 dzień po śmierci. * Za † Andrzeja Bury. * Za † Franciszka Goryszewskiego w 30 dzień po śmierci. * Za + Edwarda Koper w 30. dzień po śmierci. * Za † Elżbietę Budzowską w 30 dzień po śmierci. * Za † Małgorzatę Kulig. * Za † Alojzego Krybus w 30 dzień po śmierci. *

środa 14.04.2021 r.

7.00 Za † Irenę Rybczyńską (od koleżanek).

17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 Za †† rodziców Wilhelma i Józefę Goleczko, siostrę Urszulę, dziadków z rodzin Goleczko i Mitręga.

czwartek 15.04.2021 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Aliny oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

18.00 1) Za †† Izydora Mitręga, jego żonę Anielę, rodziców i rodzeństwo, pokrewieństwa i + Joachima Forysz.

2) Za † Urszulę Niedźwiedź (od Rady Nadzorczej FO Rafamet).

piątek 16.04.2021 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin w intencji Ireny oraz o błogosławieństwo dla rodziny i † mamę Elżbietę z okazji 85 rocznicy ziemskich urodzin.

18.00 Za † ojca Pawła Kosteczka z okazji ziemskich urodzin, matkę Hildegardę, pokrewieństwo i dusze opuszczone.

sobota 17.04.2021 r.

7.00 Za † Martę Mrozek.

18.00 Za † babcię Antoninę Kordys (od wnuków i prawnuków).

III NIEDZIELA WIELKANOCY 18.04.2021 r. NIEDZIELA BIBLIJNA

(kolekta na szczególne inwestycje parafialne)

7.00 Za † Bernarda Ogórek (od działkowiczów Tulipan).

9.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Trzykroć Przedziwnej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo dla Przyjmujących kapliczki oraz o życie wieczne Jej dla †† czcicieli.

11.00 Za †† Ryszarda Warcok, żonę Magdalenę, †† z pokrewieństwa Warcok, Mitrenga, †† Ettenetię i Jerzego Kuska, Janinę Mrowiec, Józefa i Ernestynę Grzesik, syna Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za † Jerzego Front (od sąsiadów z ul. Arki Bożka).