XXIV TYDZIEŃ  ZWYKŁY

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.09.2021 r.

7.00 Za †† rodziców Zofię i Karola Bandurskich oraz † brata Romana.

9.00 Za † matkę Elżbietę Budzowską, † ojca Józefa Czekała oraz †† z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące (od dzieci).

11.00 1) Rocznica Pierwszej Komunii Św. – w intencji dzieci, ich rodziców i chrzestnych.

2) Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Trzykroć Przedziwnej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Tomasza i 45 rocznicy ślubu Doroty i Tomasza Tiszbierek oraz błogosławieństwo dla dzieci i wnuków.

16.15 Nieszpory z maryjnymi pieśniami pasyjnymi.

17.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 15 rocznicy urodzin w intencji córki Wiktorii Kuśma.

poniedziałek 13.09.2021 r. – św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła

7.00 Za † Annę Kapusta (od sąsiadów i znajomych).

19.30 Msza Św. w intencjach zbiorowych. O jedność naszej parafii. * O błogosławieństwo dla ofiarodawców i pomagających w pracach na rzecz naszej parafii. * O Bożą opiekę dla proszących nas o modlitwę w Księdze Intencji oraz Skrzynce Intencji na parafialnej stronie internetowej. * Za Biskupów gliwickich. * Dziękując za życie prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego i s. Róży Czackiej, prosząc o Boże miłosierdzie dla Polski, parafii i naszych rodzin. * Do Bożej Opatrzności, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Marii z okazji urodzin oraz o błogosłąwieństwo dla całej rodziny. * Za †† rodziców Małgorzatę i Alfonsa Grzesik, ciocię Hildegardę, rodziców Stefanię i Władysława Marek, siostry Elżbietę i Grażynę, braci Grzegorza i Stanisława oraz †† z pokrewieństwa. * Za † Stefanię Mieszko-Płachecką w 30 dzień po śmierci. * Za † Halinę Żórawowicz w 30.dzień po śmierci. *

wtorek 14.09.2021 r. – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

7.00 Za † Stanisława Kędzierskiego.

18.00 1) Za † Franciszka Bulik, †† rodziców, teściów i †† z pokrewieństwa.

2) Za † Adama Piwowarskiego w 5 rocznicę śmierci oraz †† z rodziny.

środa 15.09.2021 r. – NMP Bolesnej

7.00 Za † Gertrudę Garbas, męża Rudolfa, † Joachima Cholewa, brata Egona, † rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 Za † ojca Henryka, szwagierkę Katarzynę, †† dziadków z obu stron, †† z pokrewieństwa Świącik, Zawada, Nabiałczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

czwartek 16.09.2021 r. – św. męczenników Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa

7.00 Za † Otylię Krybus (od sąsiadów i znajomych).

18.00 Msza Św. szkolna dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Za † męża Bernarda Ogórek w 1 rocznicę śmierci.

piątek 17.09.2021 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 65 rocznicy ślubu w intencji Anny i Huberta oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

18.00 1) Za † syna Sebastiana Kurzeja w dniu 50 rocznicy ziemskich urodzin, †† rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2) Za † Martę Tomiczek oraz †† z pokrewieństwa Tomiczek i Piegza.

sobota 18.09.2021 r. – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

7.00 Za †† Jana Chorobę, rodziców i teściów, brata Jerzego i szwagra Rudolfa.

18.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Trzykroć Przedziwnej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla Przyjmujących kapliczki MB oraz o życie wieczne dla Jej †† czcicieli.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021 r. D O Ż Y N K I P A R A F I A L N E

(kolekta na Świątynię; Artur Thomas – pamflet)

7.00 Za † Gerdę Rak, męża Norberta, †† z rodzin Rak i Liszka.

9.00 UROCZYSTA SUMA DOŻYNKOWA W INTENCJI PARAFIAN I GOŚCI.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 40 rocznicy urodzin w intencji Agnieszki oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

16.15 Dożynkowy koncert i modlitwa dziękczynna.

17.00 Za † Gertrudę Komenda w 1 rocznicę śmierci, †† męża Henryka, syna Norberta i dusze w czyśćcu cierpiące.