UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

26.05.2024 r. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.00 Za †† rodziców Adolfa i Helenę Ogórek, Annę i Alojzego Klinik, męża Franciszka, braci, szwagrów, † Krzysztofa, Ryszarda i ciocię Katarzynę.

9.00 Za †† Dorotę i Konrada Manderla oraz †† z pokrewieństwa.

11.00 Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA DZIECKA ZA ŻYJĄCE I †† MAMY ORAZ DZIECI NASZEJ PARAFII.

16.15 Nieszpory wraz z wezwaniami do Najświętszej Trójcy.

17.00 Za † Antoniego Szczepaniak w dniu ziemskich urodzin oraz mamę Teresę, wnuka Łukasza i zięcia Dariusza.

poniedziałek 27.05.2024 r

7.00 Za † Anielę Piotrowską w 1 rocznicę śmierci, męża i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Za †† matki Klarę Tworuszka i Gerdę Rak oraz † ojca Norberta Rak w dniu jego ziemskich urodzin.

wtorek 28.05.2024 r.

7.00 Za † ojca Władysława Andrzejak w kolejną rocznicę śmierci, mamę Waleskę, †† z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Za † Marię Warsińską w kolejną rocznicę śmierci.

środa 29.05.2024 r. – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

7.00 Za † ojca Stefana Michalskiego z okazji ziemskich urodzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące (od córki i synów z rodzinami).

18.30 Za † męża Lecha Major w dniu ziemskich urodzin.

czwartek 30.05.2024 r. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

(kolekta na naszą świątynię)

7.00 Za † Bożenę Szarmach w 30 dzień po śmierci.

9.00 1) W intencji Parafian, szczególnie za budowniczych ołtarzy i ich rodziny (z procesją eucharystyczną).

2) Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Trzykroć Przedziwnej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Przybyła, dzieci i wnuków.

17.00 Za †† rodziców Jadwigę i Karola Krybus oraz pokrewieństwo z obu stron.

piątek 31.05.2023 r. – Święto Nawiedzenia NMP

7.00 Za †† Marię Ernst, męża Rudolfa, syna Jerzego, synowe Weronikę i Teresę, rodziców i rodzeństwo
oraz †† z pokrewieństwa Ernst i Choroba.

18.30 Za wstawiennictwem św. Józefa polecając Bożemu Miłosierdziu zmarłych w miesiącu maju oraz zmarłych zalecanych: † ks. prob. Józefa Hanuska. * Za † Stanisława Zawadę (od Jana Dudzika z Jurkowa). * Za † Leszka Apollo (od sąsiadów z ul. Lewandowskiego 10 d i c). * Za † Gabrielę Majnusz (od sąsiadów z ul. Ogrodowej i Górniczej). * Za †† Franciszka i Józefę Ogonowskich, rodziców, rodzeństwo z obu stron. * Za † Krystiana Mysz (od sąsiadów i znajomych). * Za † Jerzego Fijałkowskiego, †† z rodzin Fijałkowskich i Serkowskich. *

sobota 1.06.2024 r. – św. Justyna, męczennika (pierwsza sobota miesiąca)

7.00 Msza Św. wraz z Godzinkami (wymiana tajemnic różańcowych). Za wszystkich parafian, szczególnie za żyjących i †† czcicieli NMP.

16.30 Nauki przedchrzcielne.

17.15 Nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca.

18.00 Za †† rodziców Edeltraudę i Jerzego Kubica oraz †† z rodziny Kubica i Rakoczy.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA 2.06.2024 r.

(ofiara do skarbonek na Świątynię Opatrzności Bożej)

7.00 Za † Herberta Pyttlika (od wspólnoty Szensztackiej przyjmującej kapliczki Matki Bożej).

9.00 Za †† męża Jana Halamoda, rodziców, teściów, Adelajdę, Henryka i Damiana Baron.

11.00 Chrzty: Bartosz Wiączek, Nikodem Damian Bolik. Roczki:

17.00 Za † Dariusza Todoruk w dniu ziemskich urodzin oraz + mamę Kornelię.