XI TYDZIEŃ ZWYKŁY

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021 r.

(kolekta na szczególne inwestycje parafialne)

7.00 Za †† Antoniego i Otylię Krybus, córkę Różę Ryszka, syna Piotra Krybus i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00 Za † Waltera Probst w 3 rocznicę śmierci, żonę Rosemarie, córkę Andreę oraz †† rodziców i teściów.

11.00 Za † Danutę Sąsała w 1 rocznicę śmierci oraz † Bernarda Piecha.

16.00 Nabożeństwo Fatimskie.

17.00 Msza Św. w intencjach zbiorowych. O jedność naszej parafii. * O błogosławieństwo dla ofiarodawców i pomagających w pracach na rzecz naszej parafii. * O Bożą opiekę dla proszących nas o modlitwę w Księdze Intencji i Skrzynce intencji na parafialnej stronie internetowej. * Za Biskupów Gliwickich. * Za † z rodziny Pyttlik, Kwiotek, Soborka, Matusiak i Grzesik oraz dusze w czyśćcu cierpiące. * O błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie. * Za † Irenę Rybczyńską (od koleżanek). * Za † Annę Mikulińską (od sąsiadów z klatki 11b). * Za † Henryka Baron (od rodziny Halamoda). * Za †† rodziców Jadwigę i Karola Krybus oraz †† z pokrewieństwa. * Za + Jana Halamodę (od sąsiadów z ul. Nowy Świat i Myśliwskiej). * Za † Jana Twardawę (od Małgorzaty i Mieczysława Gagatek). * Za † Grzegorza Lipczyńskiego w 30 dzień po śmierci. * Za † Ewalda Kostka (od sąsiadów i znajomych). * Za † Franciszka Goryszewskiego (odsąsiadów). * Za † Jana Gładysza (od sąsiadów z bloku). * Za †† rodziców Gertrudę i Adama Kuśka, Feliksę i Stanisława Cieplińskich, siostry Elżbietę i Urszulę, brata Jana i szwagra Emila. * Za † Ernę Mysz (od nauczycieli). * Za † Jana Twardawę (od sąsiadów). * Za † Michała Wawrzyniuka, † jego matkę Marię oraz †† z pokrewieństwa. *

poniedziałek 14.06.2021 r. – bł. Michała Kozala, bpa i męczennika

7.00 Za † Leokadię Grzeszczuk (od sąsiadów i znajomych).

18.30 Za † Antoniego Zawadzkiego w rocznicę ziemskich urodzin †† rodziców, teściów i rodzeństwo z obu stron.

wtorek 15.06.2021 r.

7.00 Za † Eugeniusza Wierzchowskiego, †† z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Za † Zofię Salwik, męża Jana, córki Hildegardę, Stefanię i Marię, zięciów Adolfa i Pawła oraz †† z pokrewieństwa.

środa 16.06.2021 r.

7.00 Za † ojca Herberta Waluga w kolejną rocznicę śmierci, matkę Gertrudę, teścia Eduarda oraz †† z pokrewieństwa.

18.00 Nabożeństwo Czerwcowe z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

18.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 40 rocznicy urodzin w intencji Elżbiety Janik.

czwartek 17.06.2021 r. – św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

7.00 Za † Urszulę Niedźwiedź (od sąsiadów i znajomych).

18.30 1) Za †† rodziców Edeltraudę i Jerzego Kubica, †† z rodziny Kubica i Rakoczy.

2) Za † Irenę Jentsch (od sąsiadów i znajomych).

piątek 18.06.2021 r.

7.00 Za † Norberta Brożę (od sąsiadów i znajomych).

18.30 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Trzykroć Przedziwnej, z podziękowaniem za otrzymane
łaski, z prośbą o błogosławieństwo dla Przyjmujących kapliczki MB oraz o życie wieczne dla ++ czcicieli.

sobota 19.06.2021 r.

7.00 Za † Otylię Krybus w 30 dzień po śmierci.

11.00 Ślub konkordatowy: Karolina Koźlik – Łukasz Moneta.

18.00 Za † ojca i dziadka Zygfryda Szymik, matkę Paulinę, siostrę Teresę, †† szwagrów Leona i Jerzego, dziadków i †† z pokrewieństwa.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021 r.

7.00 Za † Pawła Kurzeja, żonę, †† dzieci i †† z rodzin Kurzeja i Olschinka.

9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w intencji Teresy i Andrzeja Spałek oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

11.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MBNP, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin Stanisława oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

17.00 Za †† Edwarda Paszkowskiego i Józefa Kiendorowicza w 5 rocznicę śmierci.