VI TYDZIEŃ WIELKANOCNY

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 5.05.2024 r.

7.00 Za żyjących i †† pracowników FRB Jerzy Bandurski.

9.00 Za † męża Jana Ziober w kolejną rocznicę śmierci, córkę Urszulę, rodziców Elżbietę i Roberta Kuśka, rodzeństwo Alfonsa, Maksa, Krystynę i Elfrydę, teściów Annę i Franciszka Ziober, †† pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 Za wszystkich parafian.

17.00 Za † męża, ojca i dziadka Stanisława Kiec w rocznicę śmierci.

poniedziałek 6.05.2024 r. Dni Krzyżowe – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

6.30 Procesja błagalna do krzyża przy ul. Strażackiej – o dobre urodzaje, pokój i błogosławieństwo w pracy.

7.00 Msza Św. w okresie zasiewów. Za †† fundatorów krzyża Roberta Piechniczek, rodziców Marię i Franciszka, rodzeństwo i pokrewieństwo, †† z rodzin Stanek, Golec, Sochowski i Antonik.

18.30 Za † Stefanię Czyszczoń w dniu jej ziemskich urodzin, męża Antoniego, rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

wtorek 7.05.2024 r. Dni Krzyżowe

6.30 Procesja błagalna do krzyża przy ul. Topolowej – o dobre urodzaje, pokój i błogosławieństwo w pracy.

7.00 Msza Św. o uświęcenie pracy ludzkiej. Za † Jana Chroboczek, rodziców, braci Jerzego i Wincentego.

18.30 Za † matkę Teresę Ernst, ojca Leona Kot, dziadków z obu stron, † Jerzego Ernst i †† z pokrewieństwa.

środa 8.05.2024 r. Dni Krzyżowe – Uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego patrona Polski

6.30 Procesja błagalna do krzyża przy ul. Raciborskiej – o dobre urodzaje, pokój i błogosławieństwo w pracy.

7.00 Msza Św. za głodujących. Za † Stefana Choroba.

18.00 Nabożeństwo majowe z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.30 Za †† dziadków Zofię i Michała Kruk, matkę chrzestną Joannę Kruk, †† z pokrewieństwa i †† z rodziny Twardowski.

czwartek 9.05.2024 r.

7.00 Za †† rodziców Józefa i Genowefę Kołodziej, teściów Helenę i Stefana Grabowskich, † Grzegorza, †† Franciszkę i Tadeusza Troska, †† z rodzin Kołodziej, Dąbal, Serwatyński, Wiącek, Grabowski oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Msza Św. szkolna – prowadzą kl. 6. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Bernadety Grzesik oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

piątek 10.05.2024 r.

7.00 Za † Bożenę Szarmach (od sąsiadów i znajomych).

18.30 Za † Wincentę Szwalską w dniu ziemskich urodzin (od córki z rodziną).

sobota 11.05.2024 r.

7.00 Za † ojca Herberta Stanjek w dniu ziemskich urodzin, matkę Genowefę, †† z rodzin Stanjek i Chmielorz.

16.00 Na rozpoczęcie sezonu motocyklowego o błogosławieństwo, zdrowie i bezpieczne podróże dla motocyklistów i wszystkich użytkowników dróg oraz o życie wieczne dla bliskich zmarłych.

18.00 Za † ojca Franciszka Rózga w kolejną rocznicę jego ziemskich urodzin, †† matkę Wiktorię, brata, bratową, 3 siostry, 3 szwagrów, rodziców Pelagię i Augusta Klimanek, siostrę, brata, bratową, 3 szwagrów, dziadków z obu stron, † Ireneusza Małkowskiego, Waldemara Gaweł i †† z pokrewieństwa.

12.05.2024 r. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

(kolekta na szczególne inwestycje parafialne)

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w intencji Doroty oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin w intencji Renaty Skrzypek oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

11.00 Za † córkę Małgorzatę z domu Kras, męża Juliana, rodziców z obu stron, Annę, Irenę i Stanisława oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 90 rocznicy urodzin w intencji Heleny Kamińskiej oraz o błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i prawnuków.