XIII TYDZIEŃ ZWYKŁY

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.06.2022 r.

(Pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców na Górze Św. Anny; kolekta na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze)

7.00 Za † zięcia Jacka, †† synów Marka i Zbigniewa oraz †† z pokrewieństwa Kisz i Kruszewscy.

9.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św. i życie w łasce uświęcającej w intencji Marka oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.00 Za † ojca, dziadka Pawła Kubiczek z okazji jego ziemskich urodzin oraz jego † żonę Zofię.

17.00 Za † syna Jarosława Jończyka w kolejną rocznicę ziemskich urodzin, męża Ryszarda oraz †† z pokrewieństwa.

poniedziałek 27.06.2022 r.

7.00 Za † brata Jerzego Baron.

18.30 Do Chrystusa Króla, za wstawiennictwem świętych Tarsycjusza i Dominika Savio, z prośbą o błogosławieństwo i łaskę pobożnego, gorliwego i radosnego pełnienia służby przy ołtarzu dla Piotra Waldyry z okazji 22 rocznicy urodzin.

wtorek 28.06.2022 r. – św. Ireneusza, bpa i męczennika

7.00 Za † matkę Klarę Baron w kolejną rocznicę ziemskich urodzin oraz † męża Konrada.

18.30 1) Za † Anielę Mitenga, jej + męża Izydora, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo oraz + Joachima Forysz.

2) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 65 rocznicy ślubu w intencji Rozalii i Jana Ptaków oraz o błogosław. dla rodziny.

środa 29.06.2022 r. UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA, patronów diec. gliwickiej

7.00 Za † matkę Anielę Rogowską w rocznicę śmierci, † dziadków Elżbietę i Jana Jureczko, † Apolonię i Stanisława Rogowskich, † siostrzeńca Michała Hibner, †† z pokrewieństwa Jureczko i Rogowski.

18.00 Nabożeństwo Czerwcowe z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

18.30 Za † siostrę Urszulę Goleczko i †† rodziców.

czwartek 30.06.2022 r.

7.00 Za † ojca, dziadka i pradziadka Józefa Gajewskiego.

18.30 Za wstawiennictwem św. Józefa polecając Bożemu Miłosierdziu zmarłych w miesiącu czerwcu: śp. Krystiana Sobalaka, Stefanię Stasiowską, Elżbietę Czisz, Mirosława Duksę, Różę Choroba oraz zmarłych zalecanych: Za † Jolantę Leonowicz (od sąsiadów z ul. Bema 5). * Za † Jana Sadowskiego z okazji imienin. * Za † Marię Depta z okazji ziemskich urodzin, † Józefa Depta i †† z pokrewieństwa. * Za † mamę Gertrudę Kreczmer (od syna Józefa i wnuków Patryka, Justina i Dario). * Za † Jerzego Kostka (od sąsiadów z bloku z ul. Kościuszki 11). * Za † Weronikę Blokesz.

piątek 1.07.2022 r. (pierwszy piątek miesiąca)

7.00 Za wszystkich parafian, szczególnie za żyjących i †† czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 Za † Gerdę Rak w dniu jej ziemskich urodzin, Norberta Rak, †† dziadków z obu stron oraz zmarłych, o których nikt z ludzi nie pamięta.

sobota 2.07.2022 r. (pierwsza sobota miesiąca)

7.00 Msza Św. wraz z Godzinkami (wymiana tajemnic różańcowych). Za wszystkich parafian, szczególnie za †† i żyjących czcicieli NMP.

17.15 Nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca.

18.00 Za + Ryszarda Jurusik (od córki z rodziną).

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3.07.2022 r.

(Pielgrzymka Dzieci na Górze Świętej Anny)

7.00 Za † Wernera Kostka i †† rodziców.

9.00 Za † matkę Ritę Długosz z okazji 90 rocznicy ziemskich urodzin, ojca Józefa, †† teściów Alojzego i Elżbietę Melcz, dziadków z obu stron, †† z pokrewieństwa Melcz, Długosz i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 Chrzty: Maxim Burmann, Zuzanna Marta Jaworska.

17.00 Za † męża Zdzisława Kras, †† jego rodziców Marię i Jana, † siostrę Mieczysławę, brata Juliana i †† z rodziny.