Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3828)
(628) jarek
25.01.2014 16:59:03

Kochani z przykrością zawiadamiam wszystkich że 20.01.2014 odeszła moja najdroższa przyjaciółka Izabela Sas.Zostawiła piątkę dzieci.Czwórka jest już w pogotowiu wychowawczym.Najstarszy z upośledzeniem lekkim został z babcią.Jako że nie jestem rodziną nie mogłem ich wziąć ze sobą.Jeszcze do przed wczoraj mogłem spotykać się z nimi.Lecz babcia dzieci ograniczyła mi spotkania z nimi.Opiekowałem się nimi bardzo dłuższy czas.Iza zdrowiała w szybkim tempie.Lecz serce jej jednak nie wytrzymało.Dzieci mnie bardzo kochają,ja jeszcze bardziej.Będę walczył w sądzie o opiekę prawną.Smutek jaki mam w sobie jest nie do opisania.Bardzo proszę o modlitwę za nich i ich matki za duszę.Boże pomóc nam nie zostawiaj tego tak.Obiecuję że zrobię wszystko aby było jeszcze lepiej niż było do tej pory.

Najświętszy Panie, wszechmogący Ojcze i wieczny Boże, w Jezusie Chrystusie, Synu Twoim, jaśnieje nam nadzieja zbawiennego zmartwychwstania. Wprawdzie przygniata nas silnie konieczność śmierci, jednak podnosi nas na duchu obietnica przyszłej nieśmiertelności. Wierzącym w Ciebie, Panie, życie nie może już być odebrane, będzie ono tylko inaczej ukształtowane, gdy rozpadnie się w proch dom ziemskiego pielgrzymowania - będzie dla nas przygotowana w niebie wieczna ojczyzna.

O Boże, uczyń życiodajną nadzieję w naszych sercach i dozwól, by ona pocieszyła nas w cierpieniu, którym jesteśmy nawiedzeni. Przygotuj i nas przez Ducha Świętego na ten wielki dzień chwały, gdy wskrzesisz wszystkich zmarłych, oraz dopomóż nam stanąć przed Twoim obliczem wraz ze wszystkimi miłującymi Cię, którzy nas wyprzedzili. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek
racz jej dać, Panie,
a światłość wiekuista
niechaj jej świeci.
Niech odpoczywa
w pokoju wiecznym.
Amen.

(627) Michał
23.01.2014 09:53:23

Matko Boża proszę Cię o taki pokój w małżeństwie Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między mną a Żoną, oddali trwający proces rozwodowy, pobudzi nas na nowo do miłości, która niech pochodzi z samego serca Jezusa Miłosiernego. Oby w naszym małżeństwie odnowiła i odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona wszelkie trudności i przezwycięży problemy i przeszkody. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie. Proszę o zabranie z życia Agnieszki pewnego mężczyzny i proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła z dziećmi na stałe do domu, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata. Jezu Ufam Tobie. Przyjdź Duchu św. i kieruj nami, abyśmy szli drogą, którą wyznaczył nam Pan. Panie Jezu ulecz proszę nasze małżeństwo.

(626) Jan
21.01.2014 16:43:13

W imię Pana Jezusa i przez Jego bolesną mękę prosimy Boga Ojca aby oczyścił nasze dusze od skutków grzechu, obdarzył zdrowiem, błogosławił w pracy i chronił od wszelkiego zła całą naszą rodzinę. Duchu Święty napełnij nas potrzebnymi łaskami, kieruj nami w całym życiu oraz przyczyniaj się w naszych błaganiach, które nie umiemy wyrazić słowami. Maryjo, módl się za nami. Amen.

(625) Mirosław
21.01.2014 14:14:32

o nawrócenie do Pana Karola i Grzegorza

(624) Beata
17.01.2014 12:23:02

Bardzo proszę o modlitwę o powiększenie się naszej rodziny - zajście w zdrową ciążę lub udaną adopcję, rozwiązanie naszych problemów finansowych i wyzbycie się przeze mnie złych myśli i emocji. Jednocześnie dziękuję za dobro jakie nas spotyka.

(623) damian
13.01.2014 18:49:35


Proszę o modlitwę za mnie o bardzo dobre napisanie matury i dostanie się na studia medyczne.
O zaliczenie sesji, o światło Ducha Świętego, ubogacenie wiary. Proszę również o rozwiązanie trudności moich oraz tych którzy są mi bliscy. Proszę o rozwiązanie trudności z samotnością. Proszę o wiele łask i dary Ducha Świętego dla Kuby i diakona Czarka
Pokój i dobro!


(622) barbara
12.01.2014 07:58:38

prosze o modlitwe za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie z nalogow i pokus,nawrocenie--za Roberta uwiklanego w hazard i o nawrocenie--o ratowanie malzenstwa Magdy i Grzegorza,by ich serca napelnily sie miloscia ,radoscia,Bozym Milosierdziem--za Marcina o zdrowie i pomoc w trudnych sprawach--za Magde o uzdrowienie duchowe ze wszystkich zranien,pojednanie z Bogiem--o stala prace dla Marcina,Teresy,Magdy,Emila,Grzegorza--o chrone prze atakami zla dla Barbary i jej rodziny oraz potrzebne laski--o laske zdrowia dla Janiny,Bogusia,Joanny,Aliny,Tadeusza,Henryka,Marcina,Teresy,Jana,Renaty,Tadeusza,Lucjana.

(621) Piotr
8.01.2014 10:44:20

Panie Jezu z ufnością polecam Ci moje sprawy, Jesteś jedyną Miłością

(620) Jan
6.01.2014 22:10:26

Boże Ojcze w imię Pana Jezusa i przez Najdroższą Jego Krew proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski Ducha Świętego dla Jana we ważnej sprawie. Matko Boga, módl się za nami. Amen.

(619) Magda i Dawid
5.01.2014 00:22:25

Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryji Panny prosimy o modlitwe w intencji Serafina, Kamila, Natana i ich rodzicow o Jej błogosławieństwo, zdrowie i opiekę każdego dnia dla nich oraz nas wszystkich modlacych. Amen.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
9 + 5=