Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3004)
(204) Jan
19.01.2012 22:14:23

Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Proszę o łaski Ducha Świętego w ważnej dla mnie sprawie.Proszę o życzliwość i pomoc od bliźnich.

(203) Jola
19.01.2012 21:40:14

Bardzo proszę o modlitwę za Jolantę i Tomasza, abyśmy pokonali kryzys w naszym małżeństwie. Abyśmy stworzyli udaną rodzinę z córka Ola i z maleństwem, które niedawno pojawiło się na świecie. Abyśmy znów darzyli się taka miłością jak na początku. Abyśmy znów dbali o siebie, mieli do siebie szacunek i kochali się bezgranicznie. Proszę o modlitwy za mojego męża o powrót do domu i o ukojenie jego nerwów.

(202) Ania
19.01.2012 20:55:13

Mateńko, pocisz księdza Henryka, proszę o pokój serca dla niego i dobrych ludzi wokół niego,


(201) Teresa
19.01.2012 09:07:24

Matko Boska schowaj pod Twój płaszcz mojego syna,który przeżywa trudne chwile Ty mnie najlepiej rozumiesz bo Tyś patrzyła jak cierpiał Twój Syn.Maryjo ufam Ci i Twemu wszechmocnemu Synowi . Blagam o modlitwe za mojego syna Krzysztofa ktory przebywa w Zakladzie karnym ,gdyz wrogowie juz czychaja na syna smierc , prosze Jezu abys ich oczy odwrocil od syna , a skierowal na siebie , prosze o szczesliwy powrot syna mojego do domu ,oraz prosze o pojednanie mojego meza Mieczyslawa z moim synem Krzysztofem ,aby meza serce sie rozkruszylo i aby zechcial pokochac syna naszego.Prosze cie Boze daj synowi i mezowi sile pojednania i sile wybaczenia sobie wszystkiego wzajemnie.Bog Zaplac .

(200) ELA
18.01.2012 19:51:09

BARDZO PROSZE O MODLITWE DO UKOCHANEJ MATKI BOZEJ I SERCA PANA JEZUSA Z PROSBA O MILOSIERDZIE, LASKE I SZCZESLIWE ROZWIAZANIE PROBLEMOW DARKA I ELI BOG ZAPLAC

(199) Leonarda
18.01.2012 19:37:30

Panie Jezu błogosław wszystkim Kapłanom, a szczególnie Kaplanom z NSPJ, jak również ks.Rafałowi, ks.Radkowi, ks.Gerardowi i ks.Grzegorzowi w posłudze kapłańskiej i obdarzaj ich Swoimi Darami.Miej ich w Swojej opiece i chroń ich od wszelkiego zła. Boże, proszę, daj nam nowych ŚWIĘTYCH KAPŁANÓW.

Dziękuję Ci, Boże,za wszystkie łaski. Za to, że Dajesz nam to co jest dla nas dobre. Powierzam Ci nadal moja rodzinę i rodziny moich dzieci. Błogosław nam każdego dnia i miej nas w Swojej opiece. Daj nam serce czyste i łaskę rozpoznania dobra od zła. Proszę o światło Ducha Świętego, o głęboką wiarę i łaskę wzrastania w służbie, do której każdego z nas powołujesz, a także o laskę nawrócenia męża.Kocham Cię Jezu!
Mama

Proszę o modlitwę za Magdusie.Jezu, Ty wszystko wiesz i wiesz, że Magdusia może tylko dzięki Tobie odzyskać mowę i rozwijać się prawidłowo.Proszę Cię, spójrz na nią i daj jej łaskę uzdrowienia i wzrastania na większą Twoją
Chwałę.Błogosław jej rodzicom i dodaj im dużo siły i nadziei na lepsze jutro.Proszę także o nawrócenie wszystkich chrześniaczek i chrześniaków.
Ciocia

Proszę o modlitwę za ciocie Tereskę, siostrę Krystynę, kuzynkę Krystynę, o zdrowie i dobrą opiekę.Jezu miej je w Swojej opiece.

Proszę o modlitwę za zmarłą Dorotę,Henryka i Kazimierę Kaczkowską, a także dzisiaj zmarłego Jarka, aby Jezus Miłosierny ulitował
się nad nimi, skrócił ich cierpienia i przyjął do Swojego Królestwa. Tym którzy opłakują swoich bliskich o wszelką pomoc i wsparcie dla nich, a także nadzieję na lepsze jutro. Bóg zapłać.

(198) halina
18.01.2012 10:16:58

Błagam o modlitwę w intencji Joanny i Krzysztofa, o głęboką wiarę, czystą miłość, potrzebne łaski do dobrego przygotowania się do Sakramentu małżeństwa. Proszę też o modlitwę w intencji Agnieszki o głęboką wiarę, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Świętego na każdy dzień oraz prawdziwie katolickiego męża
zatroskana matka

(197) Halina
18.01.2012 10:15:31

Błagam o modlitwę w intencji Joanny i Krzysztofa, o głęboką wiarę, czystą miłość, potrzebne łaski do dobrego przygotowania się do Sakramentu małżeństwa. Proszę też o modlitwę w intencji Agnieszki o głęboką wiarę, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Świętego na każdy dzień oraz prawdziwie katolickiego męża
zatroskana matka

(196) Joanna
16.01.2012 04:30:25

Proszę o łaskę uświęcenia o dobro i miłość dla Moniki,w intencji Panu Bogu wiadomej. Joanna

(195) Maria
15.01.2012 17:20:12

Panie Jezu,
przez wstawiennictwo sw.Magdaleny prosze Cie o znalezienie wlasciwych kobiet dla moich dzieci,z ktorymi zalozyliby nierozerwalne zwiazki malzenskie oparte na milosci.

Prosze tez Jezu o Swiatlo Ducha Swietego, o wiare i milosc oraz prowadzenie nas w swej madrosci i zaradzenie bledom i wyzwolenie syna sprawie Bogu wiadomej.
Bog zaplac za modlitwe.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
7 + 7=