Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3757)
(1247) Magda
19.06.2015 17:56:23

Proszę o modlitwę za zaliczenie egzaminu z chemii i fizyki w pierwszym terminie.

(1246) Tadeusz
19.06.2015 08:40:44

Matko Bożz spraw by Wioleta L. wyleczyła się z choroby jaką się zmagą. Uzdrów jej ciało iduszę.

(1245) Katarzyna
18.06.2015 20:42:25

Proszę o modlitwę za mnie i za Piotra. Abyśmy
po 8 latach znajomości
się spotkali a miłość znów w nas zapłonęła. Dziękuje

(1244) weronika
18.06.2015 13:06:55

proszę o pracę i miłość

(1243) Artur
18.06.2015 12:24:19

Panie Jezu przyjmuję każąd Twoją łaskę, nie pozwól mi ich zmarnować. Pragne cieszyć się z bycia dzieckiem Bożym. Oczyśc mnie i daj być synem, chcę wprowadzać pokój wszedzie gdzie będę dzięki Twej łasce. Rozjaśnij nademną Swoje Oblicze.
Proszę bądź przy mnie cały czas, nie zostawiaj mnie nigdy i daj mi poznać Ciebie Takiego jakim Jesteś. Chcę widzieć Cię i słyszeć, chcę czuć Twoją bliskość.
Daj mi Cię kochać i ufać bez granic.Zaradź memu niedowiarstwu.
Proszę pomóż mi i mojej rodzinie, uwolnij i uzdrów wszystko co tego potrzebuje.
Uwolniej mnie od nieczystości i złego języka. Belkę z oka mego usuń.
Spłać moje długi, nie pamietaj moich grzechów i daj i wody żywej bym nie pragnął na wieki.
Sprzedaj mi za darmo złota w ogniu wypróbowanego, daj mi kupować u Ciebie zadarmo.
Wysłuchaj moich próśb, niech się spełni Twoja Wola. Proszę nie zostawiaj mnie samemu sobie.
Chce być z Tobą, nie chce zyć bez Ciebie.Dawaj mi nieustannie Twego Świetego Ducha.
Nawracaj mnie do Siebie zawsze. Od teraz na całą wieczność sie Tobie oddaje Jezu całkowicie przez Najświetszą Matkę Najcudowniejsza Maryję. Wyrzekam sie na zawsze zła, grzechu i szatana.
Jestem cały Twój i wszystko moje Twoim Jest. Jestem cały Twój Jezu i wszystko co mam do Ciebie należy przez Maryje Twoja Najświętsza Matkę.
Prosze strzeż mnie jako własności swojej.
Wyznaje Cię jako mojego Pana i Zbawiciela.
Jesteś Bogiem Wielkim i Jedynym. U Ciebie szukam ratunku.
Jezu ufam Tobie, Ty sie troszcz.
Matko Boża módl sie za nami.

(1242) Kasia
17.06.2015 16:41:23

Prosze o modlitwe w intencji znalezienia dobrego meza dla mnie oraz dla kolezanek z Rozy Rozancowej, Bog zaplac

(1241) Agnieszka
17.06.2015 14:38:14

Szczęść Boże

Bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę, która boryka się z licznymi problemami i chorobami.

Szczególnie za moją mamę, która cierpi na masę chorób: zapalenie tkanki łącznej, bradykardia, niewydolność żylna, chore płuca, słabe krążenie itd. , Bardzo chory kręgosłup - grozi jej trwałe inwalidztwo, nerwica.

Ojciec alkoholik, chory psychicznie, chory kręgosłup, zwyrodnienia.

Straszy brat alkoholik, w październiku miał wypadek, przeszedł 2 poważne operacjie na mózgu ratujące jego życie i plastykę ubytku kości czaszki..., padaczka Jest poraniony przez ciężkie dzieciństwo ....,

Młodszy brat ułożył sobie życie, ale gdzieś wewnętrznie jest pogubiony.
w swojej przeszłości ma za sobą zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, bolą go kości i głowa - powikłania.


Ja osobiście jestem od 11 lat po przeszczepie nerki i dzięki Bogu mam się dobrze, choć 11 lat brania silnych leków odbija się na moim organiźmie skutkami ubocznymi... , ale jestem spokojna o siebie, ponieważ oddałam swoje życie Jezusowi i wiem że cokolwiem się bedzie działo nie jestem z tym sama.... .


Bóg zapłać
Agnieszka

(1240) sabina
17.06.2015 10:52:50

Proszę z całego serca o modlitwę by moje życie się poukładało, jestem po ciężkim rozwodzie, mam malutkie dziecko sama je wychowuje, jestem ciągana ciągle po sądach przez byłego męża i przez teściów którzy postanowili że mnie w ten sposób wykończą, za to że uciekłam od męża który się znęcał. Proszę o modlitwę by to się przerwało, bo nie mam już sił, proszę by przestali mnie nękać w ten sposób i pozwolili normalnie żyć, by sami przerwali te sądy. Proszę też o modlitwę bym dostała pracę, uczciwą która pozwoli mi na utrzymanie syna i mojej matki. Proszę też o modlitwę bym umiała żyć zgodnie z nauką Pisma Świętego. Panie Boże zawierzam Tobie te problemy i błagam pomóż mi bo nie mam sił. Sabina

(1239) Magdalena
17.06.2015 08:15:45

Z calego serca blagam o modlitwena pomoc. Prosze Boga aby Marta w koncu definitywnie zniknela z Przemka zycia, aby juz nigdy nie wrocili do sibie i aby On w koncu zauwazyl mnie i to co dla Niego zrobilam, moja milosc. Aby przydzedl w koncu taki dzien w ktorym Przemek mnie pokocha i wroci to co bylo kiedys miedzy nami.. Bog zaplac!

(1238) krystyna
16.06.2015 17:00:19

Najdroższy Jezu błagam Cię o siłę i łaskę wiary nadziei miłości mądrości przyjaźni oraz o błogosławieństwo. Dobry Boże proszę daj łaskę zbawienia dla mojej Mamusi i Tatusia. Panie przygarnij mnie w swoje ramiona, przygarnij do swego serca. Błogosław mojej rodzinie. Panie niech będzie Twoja wola, niech będzie jak Ty zarządzisz, ja zbłądzić mogę Ty nigdy nie zbłądzisz. Panie przebacz i wspieraj Nas ... Dobry Boże proszę daj łaskę zdania matury i zdania egzaminów, kolokwiów dla moich Synów...


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
6 + 8=