Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3753)
(1313) syn
23.07.2015 10:00:53

Matko Boża proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby.

(1312) Ewa
23.07.2015 10:00:10

Proszę o modlitwę o ochronę i obronę od ataków złego, wszelkich uroków, zaklęć, czarów, guseł, przeznaczenia, przekleństw - o uwolnienie od wszelkiego rodzaju zniewoleń, niemocy, braku wiary i nawrócenia w rodzinie oraz przebaczenia - oddalenie od mojej rodziny nieprzyjaciół, oraz kobiety która niszczy moją rodzinę i chce ją rozbić, uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków i ich następstw oraz grzechów pokoleniowych i ich skutków. Proszę, aby miłosierny Bóg zlitował się w swojej dobroci nad moimi przodkami i przyjął ich do swojej chwały.(1311) Michał
23.07.2015 09:13:11

Maryjo uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała, naszą rodzinę i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Doprowadź nas proszę do siebie, ulecz nasze serca i zranienia. Zabierz z życia Agnieszki pewnego mężczyznę i proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła na stałe do domu. Byśmy odbudowali w sobie miłość, która nas kiedyś połączyła.

(1310) Danuta
22.07.2015 15:54:35

Panie Jezu we wspomnienie Sw.Marii Magdaleny proszę w intencji córki Magdy o Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski,opiekę Matki Najświętszej i opiekę nad naszą rodziną.

(1309) Jakub
22.07.2015 13:42:30

Bardzo proszę o modlitwę, ażebym wyszedł z duchowego lenistwa, znudzenia, znużenia czyli tzw. acedii a Pan Bóg natchnął mnie łaską do działania(tchnął nowego ducha odwagi, pewności i męstwa do podejmowania i w podejmowaniu zadań życiowych)... Jak również, żeby zniknęły wszelkie problemy czy blokady w głowie, które nie pozwalają mi do końca dobrze funkcjonować w społeczeństwie... również o łaskę otwartości na innych i żebym mógł wykorzystywać swoje zdolności i umiejętności ku chwale Bożej... abym mógł pracować bez problemów... i jeszcze żeby zniknęło wycofanie i lęki, które mi towarzyszy i przeszkadza bardzo w życiu... Bóg zapłać...

(1308) Ewa
22.07.2015 10:08:15

Proszę o modlitwę w intencji Ewy o jej szybki powrót do zdrowia, możliwość powrotu na studia, oraz o znalezienie środków pieniężnych na leczenie.

(1307) anna
22.07.2015 08:09:08


Prosze Cie Sw.Mario Magdaleno nasza umilowana Apostolko Jezusa Pana naszego okryj nas swoim plaszczem modlitwy i opieki, Chron Nas.Prosze Cie pokornie o uzdrowienie ciala i duszy dla Mikolaja, jego Ojca Tomasza Matki Anny. Prosze o uzdrowienie dla Rodzenstwa Ewy, Bogdana iIch Rodzin,Dzieci Bartka,Jakuba, Adama, Jasia, Marysi,malzonkow Piotra,Kasi.Prosze zachowaj nas od biedy, prosimy o utrzymanie miejsc pracy. We wszystkich intencjach Tych co nas prosili o modlitwe Za Anne i Janusza i Bliskich,dzieci,Rodzenstwo.Za Beate,Roberta,ich corke,za cala Rodzine,za Malgosie i Jej Bliskich, za Ele i Dzieci, Hanie,za jej dzieci,wnuczke sp.Wiktorie,za jej rodzicow,za Ewe i Bliskich, Ele i Wojtka,ktory jest po operacji,za ich dzieci.Za Bozene, Kasie, Bliskich, Henie,Jej Bliskich pograzonych w cierpieniu za zmarla siostre,za Mariole,o uzdrowienie Bartka,Mikolaja,Uli.We wszystkich intencjach Hani.Za Lene i Jej Bliskich,Beate i jej bliskich.W intencjach Tych co modla sie za nami, pamietaja w modlitwie. Za wszystkich Kaplanow Swiata, we wszystkich intencjach O.Swietego Franciszka. Za Kaplanow z naszych Parafii Za Ks. Lukasza, Ks.Grzegorza, ks. Janusza,ks.Jaroslawa,ks.Rafala, ks.Dariusza, ks.Zygmunta, ks.Jozefa, ks.Piotra ks.Rafala, o.Witko,ks.Mateusza,ks.Jaroslawa,O.Bashobora,O.Daniela i Jego Wspolnote, za wszystkie Wspolnoty Parafialne naszych Parafi. O wiare, nadzieje, milosc.OBoze Blogoslawienstwo i Dary Ducha sw.Prosimy o Pokoj w Swiecie.Prosimy pokornie o Niebo dla zmarlych Przodkow Naszych zmarlych Rodzicow i dziadkow,za zmarla Anne,zmarlego Zygmunta,zmarlego Henryka,Hanne,zmarla Brygide,zmarlego Marka i zmarlych Bliskich zRodzin Kaplanskih, zmarlych tragicznie za Ojczyzne. Ciebie prosimy Wysluchaj nas Jezu przez wstawiennictwo Sw.Mari Magdaleny.Amen.


(1306) Tomasz
21.07.2015 18:31:35

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę o modlitwę w intencji o uratowanie mojej przyjaźni z Hanią i
wypełnienie Woli Bożej w tej przyjaźni.
Bóg zapłać.

(1305) Dorota
21.07.2015 12:52:39

blagam o modlitwy,ofiarowanie Komunii Sw.w int.beznadziejnych sytuacji Doroty;zaprzestania krzywd przez sasiadow;o cudowne uzdrowienia ,laske dobrej pracy dla Doroty

(1304) Tomasz
20.07.2015 20:16:35

Proszę o modlitwę o dar zdrowia i o spokój dla mnie.
Panie Boże zapłać!


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
1 + 8=