Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3753)
(1393) Paweł
31.08.2015 21:58:13

Za dusze w czyśćcu cierpiące.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

(1392) Anna
31.08.2015 17:23:51

Proszę o modlitwę i opiekę Bożą dla Jacka. Proszę, aby dobry Bóg wspierał go w pracy i pomógł spłacić zadłużenie.

(1391) Beata
30.08.2015 21:57:07

Proszę o łaski niezbędna dla wuja Henryka, błogosławieństwo Boże, dary ducha św., wyjście z choroby alkoholowej oraz by radził sobie z samotnością.

(1390) Beata
30.08.2015 21:54:51

Matko Boża dziękuję ci za otrzymane łaski. Proszę o zgodę w moim małżeństwie i porozumienie z mężem.
Proszę o wyproszenie potrzebnych łask dla całej rodziny i o dary ducha św. Matko Boża, proszę cię o łaski potrzebne dla małżeństwa mojej koleżanki Ani oraz wyjście z choroby alkoholowej jej męża.
Matko Boża proszę Cię o łaski dla brata, aby wreszcie zechciał po wielu latach podjąć pracę, odmienił swoje życie, umocnił duchowo oraz założył rodzinę.


(1389) Marta
30.08.2015 20:55:51

Szczęść Boże,

proszę o modlitwę za Rafała, w intencji o jego nawrócenie, o wyjście z grzechu cudzołóstwa i uwolnienie z sideł szatańskich. Bóg zapłać!

(1388) Władysława
30.08.2015 08:38:39

O przemianę duchową o przemianę serca Henryka oraz rozwiązanie trudnych jego spraw

(1387) Matka
29.08.2015 21:55:44

Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Tomasza i o spokój dla niego.
Panie Boże zapłać!

(1386) Anna
29.08.2015 06:56:04

błagam Boże ratuj mnie z trudnej, beznadziejnej sytuacji materialnej, gdzie znikąd ani pomocy finansowej, ani perspektywy na dochód. Uczyń cud, bym nie znalazła się na ulicy ... Odmień mą nędzę i zniszcz wszelką rozpacz.

(1385) Marcelina
28.08.2015 22:06:41

Bardzo proszę o modlitwę za Kubę! Za Bożą opiekę nad Nim, pomoc w dojrzewaniu i zesłanie wszelkich potrzebnych Mu łask! O wyprowadzenie Go ze wszystkich ślepych zaułków i niewłaściwych ścieżek życia!
O dar rozeznawania prawdy, głębokiego wejrzenia w otaczającą Go rzeczywistość, docenienia tego, co ważne i spełnionego życia zgodnie ze swoim powołaniem!
Szczególnie gorąco proszę o modlitwę za moją z Nim relację oraz o patronat nad Jego związkami międzyludzkimi!

Proszę o modlitwę za Piotrka (chłopaka mojej przyjaciółki).
Potrzebuje nieustającego, silnego wsparcia!

Poproszę o modlitwę za Tomka i Artura! O Bożą opiekę nad Nimi oraz o uwolnienie Ich spod jarzma, jakim zostali obciążeni.

Bardzo proszę o modlitwę za Pitera! By Dobry Bóg prowadził Go przez życie wg. swojego zamysłu! Proszę dla Niego o wszelkie wsparcie i potrzebne Mu łaski!
Również o to, aby Nasza bratersko-siostrzana relacja rozkwitła w coś pięknego!
Na koniec proszę o patronat nad Jego związkami międzyludzkimi oraz rozwojem artystycznym!

Proszę o modlitwę za Edytę! O wszystko czego potrzebuje, a przede wszystkim o troskliwą Bożą opiekę nad Nią!

Poproszę o modlitwę za siebie. Żebym zawsze miała zdrowe podejście do życia i otaczających mnie ludzi oraz spraw!

Bardzo proszę o modlitwę za Gabrysię, Monikę oraz Dagnę. O Bożą opiekę nad Nimi, jak również o uwolnienie Ich od ciężarów, które niosą.
Oby Bóg ofiarował Im szczęśliwe, spełnione życia, pełne głębokich wartości!
Proszę też o westchnienie za moje relacje z Nimi!

Proszę o modlitwę za Włodka, oraz wszystkich osób, które są ważne dla Pitera. Żeby Bóg Ich prowadził!

Poproszę też o modlitwę za Agnieszkę, Patrycję, Kasię, Annę, Ewę, Beatę, Idę, Magdę i Ellę oraz Ich rodziny! Oby otrzymali wszystko czego Im potrzeba!

Bardzo proszę o modlitwę za małego Damianka. Żeby wyrósł na ludzi i nie utracił pogody ducha! Proszę o Bożą opiekę nad Nim!

Proszę o modlitwę za Błażeja i Igę. O Bożą opiekę nad Nimi!

Poproszę o modlitwę za Adama. Oby zawsze Bóg Go prowadził!

Bardzo proszę o modlitwę za Michała! O opiekę z Nieba oraz pogłębienie mądrości i pokory! Proszę też dla Niego o dar rozeznawania prawdy oraz o siły, aby głośno i śmiało w tej prawdzie żyć!

Proszę o modlitwę za Majora! Żeby Bóg wskazał Mu właściwą drogę, oraz prowadził Go przez nią!

Poproszę o modlitwę za Radzia, Mariusza, 3 Ewy, Ewelinę, Patryka, Kasię, Krzyśka, Sylwię, Małgorzatę, Macieja, Martę, Artura, Agatę, Renatę, Kamilę, Tosię, Monikę B., Kajdana, Edytę K., Czachę, braci Tolak, Daniela C. Tomka, Jatkiewicza, Igora, Mateusza, Mikołaja, Krzysztofa, Ratajczaka i Grzegorza, oraz za bliskie Im osoby!

Bardzo proszę o modlitwę za Piotra Janowczyka! O Bożą opiekę nad Nim, uwolnienie Go od wszelkiego złego i sprowadzenie Go na łono rodziny!

Proszę o modlitwę za osoby z obozu, które dop. na nim poznałam oraz za te, które (będąc na nim) wyjątkowo bardzo potrzebują wsparcia!

(1384) Bernadeta
27.08.2015 12:22:15

Szczęść Boże,
proszę o modlitwę w intencji zagrożonego kleryka Eugeniusza Lejk o wytrwanie i usunięcie wszelkich zagrożeń na drodze do kapłaństwa, o otwarcie serca i kierownictwo oraz stałą asystencję Ducha Św. i Michała Archanioła, zanurzenie i obmycie we Krwi i Wodzie Chrystusa oraz o wypełnienie woli bożej, jaką Bóg przeznaczył przed wiekami.
Dziękuję Wam. Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
2 + 7=