Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3004)
(1064) anna
12.03.2015 18:54:45

proszę.o.modlitwe.w.intencji.meza.o.laske.uadrowienia.oraz.za.lukasza.o.przemiane

(1063) Marcelina
12.03.2015 01:15:20

1)

Bardzo proszę o modlitwę za Danutę o stałą Bożą opiekę. Aby otrzymywała zawsze dokładnie to, czego potrzebuje, oraz żeby przestała doświadczać strachu, lęków, obaw, rozżalenia, frustracji, gniewu, złości, poczucia krzywdy i poczucia wyższości jak również wszelkich innych szkodliwych negatywów; oby Bóg zabrał to od Niej!

I żeby Duch Św. zawsze udzielał Jej swoich darów, wedle potrzeby.

Potrzebny jest cud, albo seria cudów. Jest z Nią bardzo źle.2)

Proszę o modlitwę o stałą Bożą opiekę i potrzebne dary Ducha Św. dla Kuby. O rozeznanie przez Niego prawdy, życiową mądrość i łaskę należytego docenienia tego, co ważne. O trwałą zmianę, umożliwiającą zdrowe, wartościowe relacje międzyludzkie.

A także o uwolnienie Go od wszelkich złych blokad.3)

Proszę o modlitwę o stałą Bożą opiekę dla Pitera. O to aby otrzymał wszystko, czego potrzebuje i o to żeby zostało Mu zabrane wszystko co złe i blokujące.

Aby spłynęły na Niego Dary Ducha Świętego jak również by uzyskał wewnętrzną równowagę, spokój ducha i stabilizację w świadomych wartościach. Żeby był silny.

O stały dar rozeznawania prawdy i sprawiedliwości, oraz o takąż umiejętność postępowania właściwego.

O to, by potrafił w życiu właściwie i w pełni docenić innych. I o uwolnienie Go od ciężarów, które Go niszczą.

Na koniec też o to, aby spędził życie z właściwą dziewczyną u swojego boku i wśród innych, kochających Go ludzi.4)

Bardzo proszę o modlitwę o stałą Bożą opiekę i wsparcie dla Edyty. O to, żeby nigdy nie zabrakło Jej siły i mądrości oraz o to aby inni Ją doskonale rozumieli i akceptowali jak też doceniali.

Również o dar stałej przenikliwości i rozeznawania prawdy. O to by otrzymywała wszystko, czego potrzebuje i o to aby zostało Jej zabrane wszystko, co od złego pochodzi; wszystko co Jej szkodzi i Ją blokuje.

Proszę też o patronat nad Nią w kwestii udanych związków międzyludzkich.5)

Proszę o modlitwę za Gabrysię. Żeby otrzymała od Boga wszystko, czego potrzebuje i aby zostało Jej przez Niego zabrane to, co Jej szkodzi i przeszkadza. Proszę dla Niej o bardzo głęboką, życiową mądrość, spokój ducha, pogodne nastawienie i szeroki emocjonalny dystans do negatywów.

O zdrowe i silne zakotwiczenie się w wartościach moralnych oraz o docenienie wszelkich wartościowych związków międzyludzkich, i również ludzi, którzy na to zasługują.

Także o to, aby spotkała swoją drugą połówkę i spędziła z Nim w szczęściu resztę swojego życia.

(1062) Agnieszka
10.03.2015 18:41:42

Kobieta, ktora kocham b. cierpi. Cierpi, bo i jej syn i jego rodzina cierpi. Wroc ich zdrowiu, wierze, nadziei i milosci (po wojnie na Balkanach starcili wiare). Zachowaj i nasza milosc i przyjazn. Nie pozwol, by to co na ziemi albo to, co w niebie je zburzylo. Niech beda niewzruszone i niezachwiane.Niech goruja jak niebo nad ziemia nad wszelkim bezladem zawisci, zazdrosci, zlorzeczenia, glupoty. Dalej, nad bezladem smierci, ktorej nie stworzyles.
(1061) Jan
10.03.2015 10:56:54

Maryjo wypraszaj nam odpuszczenie grzechów, uchroń nas od gniewu, nienawiści, zła oraz proś o zdrowie, szczęśliwą podróż i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

(1060) Mirosław
9.03.2015 13:33:13

Proszę o łaskę nawrócenia i wyzwolenia z nałogów w rodzinie.

(1059) Magdalena
9.03.2015 10:01:39

O uratowanie relacji miedzy mną a Przemkiem, o odnowienie sie naszego kontaktu, o wzajemna milosc miedzy nami i sakrament malzenstwa.

(1058) Dorota
8.03.2015 15:57:07

blagam o modlitwy,ofiarowanie Komunii Sw.-o cudowne uzdrowienie Danuty i w intencji beznadz. sytuacji Doroty

(1057) Lech Andrzej
7.03.2015 23:07:37

Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu, co mojej żonie i mnie, dwojgu schorowanym emerytom pozwoli na kupno mieszkania i dalsze w miarę spokojne życie bez kłopotów finansowych. Bóg zapłać

(1056) Beata
7.03.2015 20:17:09

o uzdrowienie skomplikowanej sytuacji życiowej Beaty, pojednanie Anety i
Grzegorza, o nawrócenie się mojej rodziny, zgodę, miłość i trzeźwość;
wyjaśnienie kłopotliwej sytuacji w pracy Kasi, zdrowie dla Karoliny,
Grażyny; uwolnienie z nałogu Renaty, Roberta, Grzegorza, Bożeny z
uzależnienia od męża innej kobiety, o rozeznanie drogi dla moich dzieci, wytrwanie w trzeźwości dla Waldemara


(1055) monika
7.03.2015 16:50:42

Szczęść Boże

Proszę o modlitwę za Michała o cud uzdrowienia z choroby (ma raka, lekarze nie dają już nadziei)...za Jana o nawrócenie z alkoholizmu, który Go niszczy i całą rodzinę...za Bartoszka (ma zespół Downa) o prawidłowy rozwój i zdrowie...o miłość wzajemną w naszych rodzinach...o spokój wieczny dla Stanisława, Jakuba i zmarłych z naszych rodzin...

Bóg zapłać
Monika Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
1 + 8=