Skrzynka Intencji

Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

(2863)
(2863) Danka
17.08.2017 10:13:50

Bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Martę, która posiada bardzo niewiele wiary, a poza tym zakochała się w rozwiedzionym mężczyźnie. Proszę, aby on wrócił do żony i dziecka, a ona uzyskała bardzo cudownego, pracowitego człowieka katolika, najlepiej stanu wolnego lekarza. Proszę o zakończenie rezydentury w ustawowym terminie i zdanie egzaminu państwowego oraz o pomoc w rozwiązaniu wszystkich trudnych spraw jej, drugiej córki i jej dzieci. Wiem, że dla Pana to wszystko jest możliwe. Wiele razy o tym się przekonałam. Błagam o ratunek, bo trudno mi o siłę.Błagam o błogosławieństwo dla drugiej córki i jej dzieci. Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za córkę Anię i jej rodzinę: o potrzebne zdrowie, rozwiązanie trudnych spraw zarówno w pracy, jak i w domu, o łaski i zdrowie dla wnucząt dotyczące pracy, oszczędności, grzeczności, posłuszeństwa. Oprócz tego proszę dla nich o dary Ducha Świętego. .Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za moją córkę, aby w ustawowym terminie zdała państwowy egzamin rezydencki, po uprzednim uzyskaniu wszelkich wpisów dotyczących stażów, szkoleń, kursów oraz wykonaniu niezbędnych procedur. Jednocześnie proszę o uzdrowienie jej lewego oka i sprawnych dłoni do wykonywania zabiegów. Proszę także o mieszkanie godne zamieszkania. Proszę o modlitwę wstawienniczą za znajome Dankę N i Jankę R o pomoc w rozwiązaniu ich trudnych spraw. Proszę o modlitwę uzdrowienia dla Marty, Ani i jej dzieci oraz Danki.
za Jankę R. o rozwiązanie opłakanej sytuacji pracy i zdrowotnej, Marty o pomoc w rozwiązaniu spraw dotyczących rezydentury
/wpisy stażów, szkoleń, kursów, procedur - ustawowe jej zaliczenie, oraz egzaminu/ oraz zdrowie i mieszkanie, Ani zdrowie, rozwiązanie trudnych
spraw, sprawy jej dzieci a moich wnucząt-zdrowie, pracowitość, Darka - przekazanie jego nieprawdy, jako prawdy proszę o rozwiązanie tego
problemu, mojego zdrowia. Proszę o zawarcie ślubu kościelnego dla
Joli i Andrzeja. Proszę o opiekę Bożej Opatrzności. Bóg zapłać. Proszę o modlitwę wstawienniczą za Dankę N. o pomoc w rozwiązaniu dramatycznej sytuacji mieszkaniowej i zdrowotnej, pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji finansowej
problemu, mojego zdrowia. Proszę o zawarcie ślubu kościelnego dla
Joli i Andrzeja. Proszę o opiekę Bożej Opatrzności. Bóg zapłać.

(2862) Danuta
16.08.2017 10:26:04

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki - o łaskę wiary, zdrowie psychiczne i fizyczne, siły do życia, pracy i wychowywania dziecka oraz korzystną ugodę w sprawie mieszkania i kosztów utrzymania do godnego życia

(2861) Marta
15.08.2017 14:23:15

Proszę o modlitwę o dobrego męża i o to abym ja była dobrą żoną. Proszę również o Światło Ducha Świętego i odwagę dla Bartłomieja. Jeśli w Twojej opinii Panie powstałaby z tego piękna rodzina prowadząca się do świętości proszę Cię pomóż Nam.

(2860) Anna
14.08.2017 20:49:47

O nawrócenie moich bliskich; męża Leszka, córek, zwłaszcza Julity, która żyje w konkubinacie z Arkiem.

(2859) Magdalena
14.08.2017 14:38:42

Pomóż mi Jezu wyplątać się ze zła. Proszę o uwolnienie i uzdrowienie i codzienną ochronę

(2858) Magdalena
14.08.2017 09:59:13

Jezu umiłowany proszę o rozwiązanie moich problemów z mężczyzną i podjęcie właściwej decyzji odnośnie małżeństwa. Proszę o mądrość, o światło Duch św., niezmącone serce i umysł. Jezu Ufam Tobie

(2857) Anna
14.08.2017 07:19:41

proszę, by mój ojciec przestał mi szkodzić i zniknął z mojego życia, proszę, bym sobie poradziła w życiu i ukończyła z wyróżnieniem kurs zawodowy oraz otrzymała dobrą pracę. proszę o zdrowie dla mnie, o udaną operację, którą mam mieć we wrześniu 2017.

(2856) Sylwia
14.08.2017 01:20:00

Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynną,o modlitwę uwielbienia w intencji brata
Jerzego z Czatachowej.
W piątek brat Jerzy będzie miał przeprowadzona operacje.
Bardzo proszę o modlitwę,o pomyślny przebieg całej tej operacji.
Proszę o światło i prowadzenie Ducha Świętego dla Lekarzy,o wszystkie potrzebne łaski,o ochronę przed wszelkim złem i całkowity powrót do zdrowia dla brata Jerzego.
Proszę również o pokój serca dla Niego samego przed tym wszystkim.
Matulo Boża,wszyscy Świeci,wszyscy Świeci Aniołowie i Archaniołowie, przyjdźcie mu pomocy.
,,JA JESTEM"
J 8,59
JEZU UFAM TOBIE!
Jeśli możesz,proszę podaj dalej.
Bóg zapłać.
Sylwia.

(2855) Marcin
14.08.2017 00:59:33

Panie Jezu oddaję Tobie nasze rodziny
Ty się nami zajmij
W intencji Śp. Józefa i dusz Tobie Jezu znanych
Serdeczne Bóg zapłać

(2854) ela
13.08.2017 12:13:27

w int. dziękczynno-błagalnej we wszystkich intencjach noszonych w sercu, o łaskę zdrowia duszy i ciała, opieki Matki Bożej, dary Ducha Świętego i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień

Imię *
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
9 + 7=