WAŻNE INFORMACJE!

Zgodnie z dekretem Biskupa Gliwickiego Jana Kopca, związanym ze stanem zagrożenia epidemią, z przykrością informujemy, że Msze święte do odwołania muszą być odprawiane bez udziału wiernych przy zamkniętym kościele.

Wszystkie zamówione intencje mszalne są odprawiane w zaplanowanym dniu.

W NIEDZIELĘ księża naszej parafii odprawią Msze św. bez udziału ludu:

• godz. 7.00 (Msza koncelebrowana w intencjach z Mszy o godz. 7.00 i 9.00)
  • godz. 8.30 (Msza koncelebrowana w intencjach z Mszy o godz. 11.00 i 17.00)
  • godz. 9.30 (Msza koncelebrowana: Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii).

Świątynia będzie otwarta do indywidualnej adoracji w godz. 10.00-17.00. Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty 10.00-10.30 i 16.30-17.00.

W DNI POWSZEDNIE świątynia będzie otwarta do indywidualnej adoracji wystawionego Najświętszego Sakramentu w godzinach od 8.00 do 18.00. Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty 8.00-8.30 oraz 17.30-18.00.

Zawieszone zostają wszystkie nabożeństwa.

Uroczystości pogrzebowe będą odprawiane jedynie na cmentarzu w obecności najbliższej rodziny (do 50 osób).

Zawieszone są do odwołania spotkania grup parafialnych włącznie ze spotkaniami młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakr. Bierzmowania.

Kancelaria parafialna czynna we wtorki 16.00-17.00 i piątki 8.00-9.00 telefonicznie (32 419 13 54) lub mailowo (kancelaria@parafiakuznia.pl).

Zachęcamy gorąco do osobistej modlitwy, nabożnego czytania Pisma Św. Przypominamy także o uczynkach gładzących grzechy: poście, modlitwie i jałmużnie, a także o pobożnym przystępowaniu do Sakramentu Pokuty. Pamiętajmy o pomocy ludziom starszym i chorym.

Zgodnie z zachętą ks. Biskupa odmawiajmy różaniec w swoich rodzinach codziennie o godz. 20.30 kończąc Apelem Jasnogórskim.

Szczerego nawrócenia, rozwagi i spokoju w postępowaniu oraz zaufania Bożemu Miłosierdziu. Szczęść Boże!