Warsztaty dla małżonków

 

 

 

 

Konflikt małżeński i co dalej?

Każde małżeństwo doświadcza trudnych – konfliktowych sytuacji ale nie każde małżeństwo po konflikcie staje się mocniejsze. Najczęściej stosowanym przez małżeństwa rozwiązaniem jest ucieczka od tematu i próba zagłuszenia problemu codziennością. Warsztaty mają na celu: uświadomienie sobie przyczyn konfliktu, zmotywowanie do podejmowania trudnych tematów, nabycie umiejętności poszukiwania prawidłowych rozwiązań, sposoby odzyskiwania równowagi po konflikcie, doświadczenie pozytywnych rozwiązań.

Ten krótki czas będzie kolejną kropelką, która ze swoją mocą potrafi skałę drążyć. Daj sobie i Twojej rodzinie szansę na lepszą jakość.
Zapewniamy profesjonalny, autorski program merytoryczny, domową atmosferę.

Prowadzący: Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie – szczęśliwe małżeństwo od 22 lat, rodzice dwóch synów, doradcy życia rodzinnego.

Koszt uczestnictwa: 40,- zł od pary małżeńskiej.

Termin i miejsce warsztatów:

19.I.2019r. – Centrum Edukacyjne JPII Gliwice

Więcej informacji i zapisy: www.dorodzin.pl