Odpust parafialny

Główne uroczystości odpustowe rozpoczęły się 22 lipca Mszą Św. o godz. 10:00, której prócz naszych księży przewodniczyli księża prowadzący w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Na uroczystą sumę przybyło wielu parafian i ich gości, aby uczcić naszą patronkę – św. Marię Magdalenę.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z SUMY ODPUSTOWEJ I NIESZPÓR

Po uroczystych nieszporach odpustowych odbył się festyn parafialny, którego organizatorem była rada parafialna. Podczas festynu można było co nieco zjeść, wypić jak również dobrze się pobawić. Były konkursy dla najmłodszych, karaoke, a także zabawa taneczna dla najwytrwalszych. W międzyczasie nasze grupy parafialne przedstawiały się w mniej lub bardziej konwencjonalny sposób.

ZOBACZ ZDJĘCIA
Z FESTYNU PARAFIALNEGO

Za pomoc przy organizacji festynu parafialnego
składamy podziękowania następującym osobom i firmom

kliknij tutaj by zobaczyć listę