Koncert organowy

W niedzielę 6 maja 2012r. w naszej parafii odbył się koncert organowy w wykonaniu Michała Zarychy, który jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie organów prof. Piotra Grajtera. W programie artystycznym mogliśmy usłyszeć utwory Jana Sebastiana Bacha, Louis’a Vierne, Louis’a James’a Alfred’a Lefebure-Wely, Mariana Sawy, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Charles’a Marie Widor’a, a także własną kompozycję improwizacyjną Michała Zarychy.

By podkreślić charakter koncertu, jako że był to koncert wielkanocny, na życzenie księdza proboszcza na zakończenie zabrzmiało Alleluja Haendel’a. Klikając czytaj dalej, można posłuchać kilku wybranych utworów wykonanych przez Michała Zarychę.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU ORGANOWEGO

Niektóre utwory zagrane przez Michała Zarycha