Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3593)
(453) Anna
24.02.2013 22:21:24

Pokornie proszę o modlitwę w intencji wspólnego szczęścia Anny i Damiana.

(452) Halina
23.02.2013 22:25:57

Proszę o modlitwę w intencji Joanny i Krzysztofa, o mocną wiarę, zdrowie duszy i ciała, potrzebne łaski do budowania komunii małżeńskiej. Proszę o modlitwę za Joannę,o pokonanie bariery, która nie pozwala jej zwracać się do nas ,,mamo-tato". Proszę też o modlitwę w intencji Agnieszki, o głęboką wiarę dla niej, dary Ducha Świętego na każdy dzień, dobrego gorliwego katolika , który będzie jej mężem, jeśli taka wola Boża.

(451) joanna
22.02.2013 11:52:09

Proszę o modlitwę za chorą Elżbietę o uzdrowienie z ciężkiej choroby nerek o dobre wyniki i Boże Błogosławieństwo dla niej i całej rodziny.

(450) joanna
22.02.2013 11:51:56

Proszę o modlitwę za chorą Elżbietę o uzdrowienie z ciężkiej choroby nerek o dobre wyniki i Boże Błogosławieństwo dla niej i całej rodziny.

(449) Ewa
20.02.2013 23:30:10

Za chorego wujka Jana, ma guza- mózgu, raka, nie ma złudzeń podobno, na
tą chorobę, ale ja wierzę, a wiara czyni Cuda, nie mam zasług dla Boga,
w zamian, ale proszę. Proszę o modlitwę o Cud. Za kokoś aby odwzajemnił
miłość, za przemianę jego serca, o uzdrowienie międzypokoleniowe w jego
rodzinie, o uzdrowienie fizyczne,Pan Bóg wie, o kogo chodzi o jakie jego
chodzi choroby, proszę Boga o to abym mogła wyjść za mąż, za wyżej
wymienioną osobę, abym znalazła kogoś innego. Albo spraw, Boże aby moje
serce było wolne, i mogłabym poświęcić się tylko Tobie, bez Ciebie nie
potrafię nic uczynić. Ty możesz mi pomóc, wieżę, w to. Nie odrzucaj mej
prośby. Wiem, że proszę o zbyt Wiele Cudów na raz. Za niewierzącego
Marka o łaskę wiary. Oby Dobry Bóg leczył moje serce, i duszę, aby
uleczył mnie z jednej nerwicy, przeszkadza mi w pracy, ta przypadłość.
Wstawiaj się za nami Matko Boża, która cierpliwie słuchasz. Ewa. (Bóg zapłać).

(448) JOLA
20.02.2013 19:57:40

Matko Najświętsza kocham Cię i proszę uproś mi u Swego Syna Jezusa Chrystusa: PANIE JEZU CHRYSTE, KTÓRY PRZEMIENIŁEŚ SIĘ NA GÓRZE TABOR, PRZYCHODZĘ DO CIEBIE I PROSZĘ CIĘ PRZEMIEŃ W MOIM ŻYCIU I ŻYCIU MOJEGO MĘŻA MARKA TO WSZYSTKO, CO POTRZEBUJE UZDROWIENIA I PRZEMIANY, PRZEMIEŃ KAŻDY MROK W TWOJE ŚWIATŁO, PRZEMIEŃ KAŻDĄ GORYCZ W TWOJĄ BOSKĄ SŁODYCZ, KAŻDE ZŁO W DOBRO, KAŻDY GRZECH W CNOTĘ,PRZEMIEŃ KAŻDY SMUTEK W PRAWDZIWĄ RADOŚĆ,PRZEMIEŃ KAŻDY LĘK W ODWAGĘ,PRZEMIEŃ KAŻDĄ ROZPACZ W NADZIEJĘ, UZDRÓW WSZYSTKO, CO WOKÓŁ NAS JEST CHORE NA WZÓR TWEGO BOSKIEGO SERCA, PRZEZ ZASŁUGI TWOJEJ NAJDROŻSZEJ KRWI I RAN, UKRYTE MĘKI W CIEMNICY ORAZ PRZEZ TWOJE CIERPIENIE NA KRZYŻU ZA NAS GRZESZNIKÓW. BOŻA OPATRZNOŚCI NIE OPUSZCZAJ MNIE, DUCHU ŚWIĘTY WZMOCNIJ MNIE. AMEN. MATKO UKOCHANA ZANIEŚ MOJE POKORNE PROŚBY DO TWOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA: JEZU UFAM TOBIE I DLATEGO PRZYPROWADZAM DO CIEBIE MOJEGO GRZESZNIKA- MOJEGO MĘŻA, ABYŚ GO UZDROWIŁ. DZIECIĄTKO JEZUS BŁOGOSŁAW MNIE I MOIM UKOCHANYM, BYŚMY PO DŁUGIEJ JUŻ SEPARACJI ZOSTALI, DZIĘKI TWEJ ŁASCE WSKRZESZENI NA NOWO JAKO RODZINA I MAŁŻEŃSTWO. UZDRÓW TAKŻE TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO NASZEJ ROZŁĄKI I STALI SIĘ PRZYCZYNĄ NASZYCH GRZECHÓW. AMEN.

(447) Marcin
18.02.2013 18:52:42

Pokornie proszę o modlitwę
O uwolnienie i uzdrowienie międzypokoleniowe w mojej rodzinie
W intencji dusz Panu Bogu wiadomych o łaskę szczęścia wiecznego dla nich
Jezu bądź uwielbiony i ulituj się nad Stanisławem i jego rodziną
W intencji Panu Bogu wiadomej
Błogosławiony Jesteś Panie teraz i na wieki
Serdeczne Bóg zapłać

(446) Jarek
17.02.2013 12:03:46

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej o wzmocnienie Wiary, Nadziei i Miłości, abym całym sercem codzienne nawracał się i czynił wszystko na chwałę Bożą. Bóg zapłać za modlitwę! Jarek

(445) Halina
12.02.2013 16:17:39

Błagam o modlitwę w intencji Joanny i Krzysztofa, o mocną żywą wiarę,zdrowie duszy i ciała, potrzebne łaski do budowania komunii małżeńskiej, o przełamanie bariery w Joannie, aby potrafiła zwracać się do męża i do mnie ,,mamo, tato''. Proszę też o modlitwę w intencji Agnieszki, o głęboką, żywą wiarę, dary Ducha Świętego na każdy dzień,zdrowie duszy i ciała, o męża -dobrego , gorliwego katolika, który będzie jej męzem ,jeśli taka wola Boża. Proszę tez w intencji naszego małżeństwa, o wzrost wiary i miłości.

(444) mąż
11.02.2013 06:31:29

Matko Boża zanieś moje pokorne prośby do Twego Syna, by przedstawił je Dobremu Ojcu w Niebie. Matko Boża Tobie powierzam wszystko, co mam najdroższego, mój Skarb, moją Żonę Agnieszkę - najbliższą mi osobę. Proszę, by nie niszczyła Świętego Sakramentu Małżeństwa. Zaopiekuj się Nią i chroń od złego. Spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych, by nie była taka zawzięta. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją "wolną wolę" nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę, by moc Świętego Sakramentu Małżeństwa odrodziła się w nas na nowo i pokonała wszelkie trudności i przeszkody. Proszę o łaskę nawrócenia, pojednania, opamiętania i przebaczenia.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 3=