Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3874)
(1134) Paweł
17.04.2015 15:27:12

Proszę o modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie.

(1133) Grażyna
16.04.2015 19:39:20

Z całego serca , pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia od zła dla Jana , Janiny I Grażyny.O męża , stałą pracę i rozwiązanie problemów mieszkaniowych dla Grażyny -Bóg zapłać

(1132) Magdalena
16.04.2015 10:02:10

Szczęść Boże
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji udanego po wielu niezbyt szczęśliwych latach , zakupu mieszkania i doczekania się posiadania prawdziwego domu.

(1131) Bogusia
16.04.2015 07:11:20

Prosze sw Andrzeju Bobolo wybaw Michała od zła i chroń jego niewinności i dziewctwa, wybaw go z kłopotów, by nikto go nie gonił, by spokojnie mógł dotrzeć na zajecia, by zadna kobieta nie mogła go zniewolić, by byl czysty i nietknięty, o łaskę wiary dla niego, o to by Bóg otowrzył jego oczu na swiatło wiary, o to by rowniez uczestioczył w Triduum paschalnym, by umiocnienia szukał w Panu i obrony czekał tylko od Boga, w nim znalazl ukojenie i siłe, o dar mestwa dla niego, BY Bog nas złączył ze sobą, bym mogła z nim porozmawiać, bym nie miała zahamowań, by on otowrzyłmswoje serce, chciał rozmawiać, by naza relacja nie stała w miejscu, by Bóg nas nie oddała od siebie, złączył duchowo, Byśmy byli świętym małżeństwem w przyszłości. Proszę o pokój w rodzinie i na uczelni o pomoc w oddaniu pracy dyplomowej i w oddaniu projektów. O zdrowie dla babci i rodziców, o rozwązanie ich trudnej sprawy związenej z mieszkaniem. O nawrócenie dla dziadka Heńka. Dodawaj Michałowi sił.
Za Polske, by umiala byc wdzieczna Bogu i była zawsze Bogiem silna, za wszystkich poległych wobronie Ojczyzny i za wyjaśnienie przyczyn Katastrofy Smoleńskiej, za wszystkich kórtzy zgineli tragicznie, zostalo zamordowani 10.04.2010, o Miłosierdzie Boze dla nich. Za dusze w czyscu Cierpiace. By Bog mnie obdarzył dusza i sercem michała, by odmienił jego serce. By Bóg dał mi go za męża. Prosze o wyjasnienie sprwy zwiazanek z jednym, trudnym projhektem, by Bog mnie wybawił z rak tego czlowieka, bym projekt robiła u kogos innego, bym nie miała z nim juz kontaktu, to staje sie bardzo niebezpieczne dla mnie, o zaliczenienie tego projketu, znowu nie mam na to zgody. By serce Michała zmartwychwsatlo wespoł z Chrystusem, by narodził se on dop nozwegoz zycia. Za s.p. ks. Dudka, o Dar zycia wieczego dla niego. Za zmarłych z mojej rodziny. O łaske rozmowy z michałem, by sie wszyrtko wyjasniło, bysmy byli razme, jesli taka Wola Boza, by nie było przeszkód, by sie ludzie nie wtracali. O to by Michał nie wybral innej kobty, jesliu mnie kocha, by nie zlbizyła sie zadna kobieta do niego. Prosze o łaske rozmowy z Michałem, by on otworzył swoje serce, by były okolicznosci, chce go wesprzec, usmiechnąć się do niego, pokazać mu że mi na nim zależy nadal. Zeby on nie wybral innej kobiety.


(1130) Bogusia
16.04.2015 07:10:19

Panie Jezu! proszę o łaskę rozmowy z Michałem, by on otworzył swoej serce, by Bóg nas złaczył na nowo, by nie wybrał innej kobiety, jeli coś czuje do mnie, by Bóg dal mi go za męża, by moja rodzina nie była temu przeciwna, nie chcę go stracoć, to trudne, bardzo mi na nim zlezy. Dziękuję Ci Jezu, że dziadke sie lepiej czuje mi wraca do zdrowia, proszę o to bym uwolniła ise od człowieka, kótry przetrzymuje mój projekt, ta sprwa sie ciagnie juz dłuższy czas, nie wem co on chce wymóc na mnie, prosze o opamietanie dla niego, by przyszła mu refleksja do głowy, ze nie moge nporlamnie studiowac, o to bym sie obroniła w zimie. BY Bóg dal M Michała za meza, by wejrzal na moj bol i cieprinie, o ulge Michałowie w cierppieniu, By Bóg wybawił go z klopoóe i chroni jego dusze i serce!

(1129) Michał
16.04.2015 05:14:53

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia duszy mojej żony Agnieszki spod wpływu wszelakich złych mocy, przyszywanych przyjaciół, pewnego mężczyzny i jej nawrócenia, pojednania i powrotu do domu i męża. A jeżeli jest to zgodne w wolą Pana, również o odrodzenie i uratowanie naszego sakramentalnego małżeństwa.

(1128) Michał
16.04.2015 04:56:45

Matko Boża proszę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.

(1127) Ewa
15.04.2015 19:32:21

Błagam o modlitwę za mojego syna Jakuba który właśnie stacza się na samo dno i bez pomocy modlących się za niego i jego życie, bez Bożej pomocy ...boję się nawet myśleć co się może stać.

(1126) Łukasz
15.04.2015 13:08:01

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, o uzdrowienie z choroby psychicznej i aby Pan Jezus przebaczył mi moje grzechy i dał mi wolność, o miłosierdzie i wyzwolenie oraz w intencji Bogu wiadomej, bardzo proszę o tą modlitwę. Łukasz

(1125) Jan
15.04.2015 12:05:52

Maryjo Dziewico wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana Boże błogosławieństwo w pracy, zdrowie i światło Ducha Świętego we ważnej sprawie. Amen.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
3 + 5=