Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3004)
(414) babcia
9.12.2012 22:35:57


Niech Pan nasz Jezus Chrystus Ole, Marte, Lukasza, Jakuba, Romeo, Dawida,Jerzego, Markow, Mariole, Bozenki, Henryków, mamusie Mike, blondyneczke, Emilke, Ize, Magde, Zbyszka, Ule, Zosie, Danusie, Jadzi córkę ich rodziny i mnie oraz moją rodzine w Polsce i na swiecie, aby wrocili do Ojczyzny oraz wszystkie dzieci poczete i tym, ktorym obiecalismy modlitwe - błogosławi i niech nas strzeże i księży: Włodzimierza, Rafała, Michała, Adama, Andrzeja-o szczesliwy zabieg i wynik, Piotra, Krzysztofa, Kazimierza, Daniela i Papieza Benedykata XVI oraz caly Kosciól Bozy. Niech nam ukaże oblicze Swoje i zmiłuje się nad nami i Beatkami, Zbyszkami, Andrzejami, Pawłami, Mariannami, Henrykami i ich rodzinami, Izą o Sakrament Małzenstwa. Niech zwróci oblicze Swoje ku nam i niech nas obdarzy pokojem i wszystkim postawionym na mojej drodze zycia. Maryjo Niepokalana zawsze Dziewico zabierz ode mnie moje - ego, moje - ja i pomóz mi znalezć transport dojazdu do W-wy i powrót. Kocham Cie i dziekuje za wszystkie otrzymane laski. Niech tylko Wola Boza we mnie i we wszystkich sercach, duszach ludzkich i intencjach, pragnieniach spelnia sie. AMEN. Niech Pan Bog Wam wynagrodzi za modlitwe.
babcia.s@onet.pl

(413) Agnieszka
6.12.2012 13:41:23

Błagam o modlitwę w intencji dobrych relacji z bratem i jego żoną.Proszę by nas (mnie i mojego męża) szanowali i traktowali z miłością, by chcieli sie z nami przyjaźnić. proszę by zajęli się swoim życiem. Proszę dla nich o wszystko co dobre.Dziekuje za męża i za dziecko, którego oczekujemy.

(412) maria
5.12.2012 19:09:58

Prosze o modlitwy uwolnienia, uzdrowienia wewnętrznego, uzdrowienia fizycznego a o wylanie Ducha Świętego dla Stefana,Pavla,Petra a Roberta.
Chwała Ci Panie za Twoją Miłość i Miłosierdzie.

(411) Halina
3.12.2012 22:45:40

Proszę o modlitwę w intencji Joanny i Krzysztofa, o wzrost wiary dla nich, potrzebne łaski do budowania komunii małżeńskiej, zdrowie duszy i ciała. Proszę też w intencji Agnieszki, o głęboką wiarę dla niej, dary Ducha Świętego na każdy dzień, dobrego ,gorliwego katolika , który będzie jej mężem, jeśli taka wola Boża.

(410) Jola
3.12.2012 17:31:48

Bardzo prosze o modlitwe o uzdrowienie dla mojej mamy i brata Adama

(409) Beata
28.11.2012 11:48:43

Proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny ,Mateuszka i męża Artura .Spraw o Panie by moja krtań ,gardło i płuca były zawsze zdrowe .Proszę o pomyślne zdanie prawa jazdy i szkoły Mateuszka .Proszę by w naszej rodzinie zawsze panowała miłość ,spokój,zrozumienie,zaufanie .Strzeż nas i nasz dom od zła wszelkiego i od nieprzyjaciół .Pomóż nam wygrać walkę z naszymi nałogami i słabościami ,i niech przyjdzie opamiętanie dla mojego męża .

(408) Wiesława
26.11.2012 07:32:31

Duchu Święty, proszę o łaskę i dar mądrości dla moich synów aby chętniej się uczyli.

(407) Ewa
25.11.2012 22:05:52

Proszę o modlitwę o siłę i wytrwałość, niezachwią Wiarę, niezawodną Nadzieję i doskonałą Miłość oraz Boże Błogosławieństwo i światło Ducha Świętego, opiekę Mateczki Bożej dla całej mojej rodziny, Ani, Janinek oraz szczęśliwą operację dla Agnieszek, Sylwi, odzyskanie wzroku dla Ewuni, Dawida, Diany, Małgosi i mamusi Antoniny i świętą gorliwośc dla kapłanów i łaskę nawrócenia dla wszystkich grzeszników począwszy ode mnie i szczęśliwy poród dla Ani i Jej dzieciątka. Proszę Cię moja Miłosci Jezu Chryste przez Niepokalane Serce Maryi. Panie wysłuchaj modlitwę moją, a wołanie moje niech do Ciebie przyjdzie!. Ufam Tobie Jezuniu i nie moja, ale Twoja Wola niech się stanie. Kocham i dziękuje za wszystkie otrzymane Łaski. Cała Twoja Jezuniu przez Serce Maryi

(406) Adam
20.11.2012 05:53:49

Prosze o modlitwe za moją zone Kasie i znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych i zywych za których sie modle.Za Darka,Zdzicha,moją i żony rodzine.Za dusze cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych,szatanistów i ateistów.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

(405) Monika
17.11.2012 05:53:19

Panie Boże proszę o łaskę wyzwolenia od wrogów i ciemności naszych.Panie Boże błogosąłw naszemu życiu i naszym dążeniom i planom.Bądź z nami i nie zostawiaj samych.Matko Najświętsza bądź błogosławiona w naszych sercach i planach na życie.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
2 + 4=