Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3568)
(1038) Jan
2.03.2015 17:08:09

Modlitwa o pokój

Witam serdecznie

W związku z zaistniałą sytuacją, zwłaszcza sytuacją tuż za wschodnią granicą Polski, proszę, aby cały zakon oraz wszystkie inne, które znacie i możecie o tym powiadomić, odmawiał tę modlitwę i żarem w sercu.

Dziękuję i pozdrawiam
Jan Dobry

(podczas modlitwy proszę utrzymywać w swoim sercu i umyśle obrazy i uczucia związane z pokojem, miłością, radością, dobrem i szczęściem)

Ukochany Boże prosimy Cię, aby wszędzie - na całej Ziemi zapanował już teraz pokój, zwłaszcza w sercach i umysłach ludzi oraz pomiędzy narodami i państwami. Niech światło Boga, prawdziwa Miłość i wybaczenie zapanują w nich i ich życiach raz na zawsze.
Niech do władzy, rządu, biznesu i polityki dojdą wreszcie uczciwi i mądrzy ludzie, którzy sprawnie poprowadzą ludzi do pokoju, wzajemnego szacunku, rozwoju i dobrobytu.
Niech wszędzie - zwłaszcza w naszej ojczyźnie i wokół niej zapanuje pokój, radość, miłość i szczęście. Niech wszyscy czują się bezpiecznie, docenieni i kochani.
Niech Boska miłość oczyści i uleczy wszystkich i wszystko. Niech ludzie wreszcie otrzeźwieją i będą świadomi swoich własnych czynów i ich skutków. Niech również będą już teraz raz na zawsze wolni od wszelkich złych, negatywnych i niekorzystnych wpływów z jakichkolwiek źródeł. Niech boska radość, szczęście i miłość wypełni całkowicie ich życie.
Niech pokój zapanuje wszędzie i będzie odtąd normą dla wszystkich, którzy tu są.
Dziękujemy Ci Boże za to, że to już się stało i dokonało. Ufamy w Twoją pomoc, moc i szybką, natychmiastową realizację tej modlitwy.
Niech siła Dobra zwycięży wszystko i rozprzestrzeni się na całej Planecie.
Niech Pokój, Miłość i Radość zapanują na tej Planecie i w sercach wszystkich ludzi.
Dziękujemy za wszelkie dobro, którym nas obdarzasz, obdarzyłeś i będziesz obdarzać.
Niech fala Miłości uleczy ludzi i ten świat, wypełniając go pokojem, radością i szczęściem. Niech każdy tu będzie szczęśliwy i ma wszystko, co potrzebne do normalnego, godziwego życia i rozwoju.
Dziękujemy Ci Boże.

(podczas modlitwy proszę utrzymywać w swoim sercu i umyśle obrazy i uczucia związane z pokojem, miłością, radością, dobrem i szczęściem)
(1037) Jola
2.03.2015 10:02:55

proszę o oddalenie niebezpieceństwa duchowego, o uzdrowienie duchowe dla Joli

(1036) Weronika
1.03.2015 21:31:01

Proszę o zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy 6 marca oraz o światło i prowadzenie Ducha Świętego.

(1035) Małgorzata
1.03.2015 14:05:19

Proszę o modlitwę w intencji spokoju i stabilizacji w pracy, wybawienia z kłopotów oraz zdrowia i błogosławieństwa bożego dla całej rodziny.

(1034) EDYTA
1.03.2015 04:14:01

MATKO NAJSWEEYSZTSZAUKAZ Z CALA MOC APROSZ ECIE UAZ KAZDA OSOBE KTORA BUDZI MNIE PO NOCACH NA MODLITWE I MOZLIWE MODLI SIE PRZE ZDZIECKO PROSZ E POKAZ CAL PRAWDE COTAOSBA OSBAUCZYNILA.

(1033) Alicja
28.02.2015 23:07:43

Maryjo wstaw się za nami u Syna, aby wreszcie udało się pokonać perfidne kłamstwa i chore żądze pieniądza Arka. By zwyciężyło rzeczywiste a nie urojone dobro dziecka. Aby Anna mogła z dzieckiem bezpiecznie wrócić do Polski.

(1032) Bogusia
28.02.2015 16:33:21

Bardzo proszę o modlitw w intencji Michała, o wybawienie go z kłopotów, od złych ludzi, by nikt się nad nim już nei znecał, o zdrowie duszy i ciała dla niego i odnowienie cąłego organizmu. By Bog uwolnił go od wiezów zla. Prosze o łaske rozmowy znim, pojednania się, o to by się otowrzył i chciał ze mną rozmawiać, by mi wybaczył, nie był zły, by powiedził co do mnie czuje. Jesli tak chce Bóg bysmy byli swietym małzenstwem w przyszłosci, by Bóg dał mi dobre natchienia, jesli mam cos zrobic, bym potrafiła Bogu zaufac i buc ufna wobec ludzi. O pomoc w skonczeniu studiów i cierpliwosc. O ulge w cierpieniu dla mnie i o pomoc w wypełanianiu postanowien i Slubów, danych Bogu. BY Bóg mnie obdarzyl dusza i sercem michała. O pokój w rodzinie i nawróceni dla dziadka, o to by Paulinazdobyła pieniadze na mieszkanie, by nie mieszkała z chłkopakiem przed slubem. O wrocenie Michałowi sali i by Bóg ze zła wyprowadził dobro.
by Michal robił, to co kocha, by Bóg wrócił mu dawne miejsce pracy i mogł wykładac konstrukcje i mechanike, żeby nie rezygnowal z planów, marezń, tylko >>> dlatego >>> że inni mu każą, by był sobą. O dobre relcaje z nim, o to by się odezwł , by Bóg dotknśł jego serca, by się z nim spotkał i uzrdwił go, by osdmienil jegp serce, o to by chciął przyjąć czyjąś pomoc. Jesli bedzie ze mna szcześliwy, to proszę o to, bysmy byli małżeństwem. By nie bylo zadnych przszkod, by moja rodzinato akceptowała, mogłaMichała spotkac.
O pomoc w zaliczeni trudncyh projektow i o to by mni nie skrelsili ze studiów.
Bóg zapłać


(1031) waldemar
28.02.2015 14:11:14

o systematyczne podwajanie,narastajaco kazdego dnia w roku, Dochodu firmy Carmen..
o szczesliwe odrobienie strat z miesiecy poprzednich..
o systematyczne pozyskiwanie nowych odbiorcow

(1030) edyta
28.02.2015 10:18:43

JEZURATUJO.REMIGUSZA Z CALA MOC AI DAJMUPOZNANIE CO JEST MI I MOIBLIKIKROBIONE.

(1029) EDYTA
28.02.2015 10:18:16

JEZURATUJO.REMIGUSZA Z CALA MOC AI DAJMUPOZNANIE CO JEST MI I MOIBLIKIKROBIONE.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
1 + 6=