Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3753)
(1323) Agnieszka
27.07.2015 20:10:34

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej i stałej pracy oraz wyprowadzenia się z domu.

(1322) marzena kowalska
27.07.2015 17:13:27

Szczęść Boże, serdecznie proszę o wspomożenie w modlitwie w mojej intencji o odzyskanie zdrowia. Cierpię na zaburzenia lękowo- depresyjne. Boli całe ciało. Nie chcę stracić pracy. Chcę wrócić po długotrwałym zwolnieniu i pracować. Proszę o wstawienie się za mną, gdyż bez pracy nie będę mogła żyć.
Z góry serdeczne Bóg Zapłać.
Życzę dużo serdeczności w posłudze Bogu

(1321) Łukasz
27.07.2015 11:58:36

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Jestem chory psychicznie i bardzo tej modlitwy potrzebuję. Proszę o wolność, miłosierdzie, wyzwolenie aby Pan Bóg mnie uzdrowił i mnie wybawił, o pokój Boży, bardzo proszę pomódlcie się za mnie

(1320) Izabela
26.07.2015 14:09:19

Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia rodziców, siostry, uwolnienia ich od wszelkiego zła i uzdrowienie duszy i ciała, a także pokonanie trudności w życiu osobistym i zawodowym, a także o łaskę dobrego męża. Bóg zapłać za modlitwę! Izabela

(1319) Dominika
26.07.2015 14:00:12

Proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę Martę zeby chłopak którego kocha wrócił do mniej i jej wybaczył błędy , zeby sie kochali i szanowali, proszę równiez o modlitwę za moją mame zeby znalazła lepszą pracę i o zdrowie dla całej mojej rodziny i szacunek.

(1318) Agnieszka
25.07.2015 19:50:39

Proszę o modlitwę za mojego kochanego tatę Krzysztofa, który zmarł wczoraj nad ranem po długiej walce z chorobą nowotworową. Proszę o modlitwę o dar nieba i spokój duszy. Córka Agnieszka Bardzo dziękuję i szczęść Boże

(1317) Damian
25.07.2015 17:26:56

Damian

Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę

Bóg za płać.

(1316) Marcelina
24.07.2015 13:31:33

Poproszę o modlitwę za Włodka o uwolnienie Go od Bogu wiadomego obciążenia. Również o to, by odnalazł szczęście i żył pozostając człowiekiem wolnym!

Bardzo proszę o modlitwę za Pitera o uwolnienie Go od wszelkich dotykających Go złych obciążeń. Oby spotkał swoje właściwe szczęście i w pełni je docenił.

Proszę o modlitwę za Frycka o uwolnienie Go od całego ogromu ciężarów i zmartwień, które dźwiga. Także proszę o dar głębokiej wiary dla Niego oraz o łaskę otrzymania nadziei i miłości a także mądrości.

Poproszę o modlitwę za Malcolma o uwolnienie Go od rozpaczy i niewłaściwych związków (oraz ich potrzeby!). Również od wszelkiego innego zła, które Go dotyka. Oby odnalazł spokój, szczęście i właściwą drogę!

...

Bardzo proszę o modlitwę za małżeństwo Marty i Artura, oraz za Nich oboje osobno, jak również za rodzinę, którą tworzą/stworzą. Proszę dla Nich o Boże błogosławieństwo i opiekę.

Proszę o modlitwę za związek Eweliny i Patryka, oraz za rodzinę, którą właśnie zakładają. O to, aby jak najszybciej udało Im się pobrać oraz aby ofiarowali swoim dzieciom kochający, ciepły dom.
Bardzo proszę o Bożą opiekę nad nimi jak również o błogosławieństwo dla Nich.

Poproszę o modlitwę za Agatę Kowalską oraz Jej rodzinę.
O Bożą opiekę nad Nimi oraz wszelką potrzebną Im pomoc i wsparcie.
Również poproszę o modlitwę za wszystkich, których kochają.

Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Patrycję. O Bożą opiekę nad Nimi.
Oraz o patronat w sprawach międzyludzkich.

Poproszę o modlitwę za Magdę, Elżbietę i Idę.
Również o stałą, Bożą opiekę.

Proszę też o modlitwę za Kasię, Annę, Marcelę, Beatę i Ewę.
O Bożą opiekę nad Ich życiem oraz jego jakością.

Ponadto proszę o modlitwę za pogodne, pełne pokoju ducha, satysfakcji i radości wakacje dla Agnieszki, Patrycji, Magdy, Elżbiety, Idy, Edyty, Gabrysi, Dagny, Marceli, Kingi (z rodziną), Beaty, Ewy, Kasi i Anny.

Bardzo proszę o modlitwę za Martę. O kompleksową Bożą opiekę nad Nią!
Przede wszystkim o zrównoważenie i spokój ducha. Oraz o dużą dozę pokory i szacunku. Oby Dobry Bóg obdarzał Ją, wszystkim, czego potrzebuje!

Poproszę o modlitwę za Wojciecha.
Żeby z Bożą pomocą odnalazł właściwą, własną drogę oraz szczęście.

Proszę o modlitwę za Majora.
Aby Bóg bezpiecznie poprowadził Go swoimi ścieżkami i objął Go szczególną, stałą opieką.


Szczególnie proszę o modlitwę za Danutę.
Jej stan duchowy jest bardzo zły! Potrzebuje stałej Bożej opieki z załączeniem serii cudów! Proszę o modlitwę o uwolnienie!

(1315) Małgorzata
23.07.2015 17:12:31

Przez Wstawiennictwo Maryji proszę o pomoc w otrzymaniu stałego zatrudnienia, dobrą finansowo stałą pracę oraz otulenie płaszczem Maryji tej intencji i pomoc.

(1314) Bernadetta
23.07.2015 10:01:03

proszę o dobrego męża, głęboko wierzącego katolika, godnego założenia szczęśliwej rodziny, o dar małżeństwa i macierzyństwa, o światło i dary Ducha Świętego oraz wypełnienie woli Bożej w mojej rodzinie
 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 7=