Skrzynka Intencji


Zapraszamy do zapisywania intencji modlitewnych, które chcą państwo powierzyć naszej wspólnocie parafialnej. Każdego 13. dnia miesiąca w tychże intencjach sprawowana jest w kościele parafialnym Msza Św. Intencje znajdują się również w Księdze Intencji w kaplicy Bożego Miłosierdzia, w której ma miejsce całodzienna adoracja Przenajświętszego Sakramentu. Intencje ze Skrzynki Internetowej powierzane są także modlitewnej trosce Róż Różańcowych i innych indywidualnych osób.

Jeśli chcą państwo złożyć ofiarę za intencje modlitewne, to proszę to uczynić wpłacając na konto parafialne: ING BANK ŚLĄSKI S.A. / O. W KUŹNI RACIBORSKIEJ

nr rachunku IBAN: pl 86 1050 1328 1000 0004 0337 2006

nr swift/bic: ingbplpw

-
(3568)
(1258) Agnieszka
26.06.2015 20:19:47

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia.
Jakub - urodził się 21.08.2014r.Jednak po 6 tyg. pani doktor
zauważyła
zdecydowanie zbyt małą ruchliwość i skierowała do kliniki. " To SMA 1
(Rdzeniowy Zanik Mięśni). Najcięższa postać. Przeżyje może 2,3
lata". Żegnaliśmy go uśmiechniętego, wesołego i pogodnego, a
przywitaliśmy w śpiączce farmakologicznej, zaintubowanego. Jego oczka
uciekły nieobecne. Patrzył na mnie ale nie widział, szukał ale jakby
gdzieś błądził. Okazało się że podczas naszej nieobecności
przestać oddychać, serduszko przestało bić, a w konsekwencji doszło
do
niedotlenienia i uszkodzenia mózgu.
Mimo wszystko chcemy przeżyć burzę i walczyć o naszego aniołka.
jestem ciocia Kubusia

(1257) Marcelina
26.06.2015 18:55:17

Bardzo proszę o modlitwę za Gabrysię. O Bożą opiekę nad Nią i Jej życiem, w każdej jego sferze! Szczególnie proszę dla Niej o dary rozeznawania prawdy (i miłość do niej!), pokory i mądrości oraz o zdrowe dojrzewanie duchowe! Również o opiekę nad Jej relacjami międzyludzkimi!

Poproszę o modlitwę za Piotra Janowczyka., Pitera, Kubę, Adama, Pawła i Jego brata Piotra T., Michała, Błażeja, Darka, Marcina, Łukasza i Macka, Grzegorza i Piotra R., Piotra M., Radka, Mariusza, Piotra Jatkiewicza, Wojtka, Damiana, Daniela C., Szczepana, Tomka R., Kubę M. i Jego żonę Ewę, Bartka M. i Jego dziewczynę Kasię, Konrada, oraz za Dagnę, Gabrysię, Edytę, Annę M. i Kasię F., Ewę, Idę, Marcelę, Kinię (i Jej rodzinę!), Elizę, Ewę O., Ewę Ł., Monikę B., Julię S., Sonię F., Sylwię B., Ewelinę N. (z rodziną!), Renatę J., Barbarę (z bliskimi Jej osobami),
Również o osoby, które powinnam wymienić, a tego nie zrobiłam (Bóg wie).

O wsparcie dla Nich i Bożą opiekę. O to, aby otrzymali wszystko, czego potrzebują.
...
Błagam również o modlitwę za Danutę. Bardzo potrzebuje Bożej opieki, wszelkiego wsparcia z Nieba i silnej pomocy!
...

Proszę o modlitwę za Filipa, oraz każdego innego w Jego sytuacji.
Aby zesłana im została głęboka mądrość pełna dojrzałego zrozumienia wyższych wartości, w przełożeniu na życie. I aby dzięki temu mogli żyć łatwiej i bezkonfliktowo. Proszę dla nich również o dar pokory, jak również wszystko inne, co jest bądź będzie im potrzebne.
...
Bardzo proszę o modlitwę za relacje Edyty z Piterem, Jakubem i Gabrysią (są to 3 osobne intencje, mimo iż dotyczą jednej i tej samej dziewczyny).

Oby w każdym z tych przypadków dane Im było głębokie, wzajemne poznanie, zrozumienie się i docenienie aby te relacje mogły rozkwitnąć w pełnowartościowe przyjaźnie.

Proszę o Boże błogosławieństwo nad nimi oraz o wszelką opiekę i pomoc z Nieba.

...

Proszę o modlitwę za Adasia. Oby Bóg ofiarował Mu wszystko, czego potrzebuje, i aby otoczył Go swoją opieką. Proszę o wszelkie potrzebne Mu wsparcie z Nieba. Również o troskę nad Jego rozwojem i pomoc w relacjach międzyludzkich. Oby duchowo tylko piękniał!
...

Bardzo proszę też o modlitwę o szczególną opiekę i wsparcie dla Pitera i Jakuba. Obaj przeżywają bardzo trudny okres w swoim życiu i obaj potrzebują kompleksowej pomocy z Nieba!
...

Poproszę również o modlitwę za siebie, aby dane mi było mądre rozeznawanie prawdy, oraz kierowanie się nią. Szczególnie, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju relacje międzyludzkie.

Żebym z Bożą pomocą zawsze stała po stronie prawdy i sprawiedliwości, nikogo nie krzywdząc, oraz by inni byli świadomi tej oraz innych, reprezentowanych przeze mnie wartości i aby je głęboko doceniali. Tak, bym mogła świadczyć im o chwale Pana.

...


Na koniec proszę o modlitwę o dobrego męża dla siebie. O odnalezienie tego jedynego i o wspólne, szczęśliwe, długie życie, pełne rodzinnego ciepła i wzajemnej miłości.

Również o stworzenie wspólnie z Nim szerszej rodziny!

(1256) Łukasz
26.06.2015 11:41:27

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Jestem chory psychicznie, niedawno pisałem z taką prośbą, jednak jeszcze potrzebuję takiej modlitwy. Proszę w intencji o wolność, wyzwolenie, aby Pan Bóg mi dopomógł i mnie wybawił, o błogosławieństwo Boże i miłosierdzie. Z całego serca proszę o tą modlitwę przez dłuższy czas jeśli to możliwe, bardzo proszę pomódlcie się za mnie bo jest mi bardzo ciężko, z Bogiem

(1255) Marta
26.06.2015 04:08:48

Bardzo proszę o modlitwę w powierzonych mi intencjach oraz potrzebne łaski dla tych osób.

(1254) Agnieszka
25.06.2015 10:50:10

Proszę o modlitwę za mnie o DAR żywej, charyzmatycznej wiary, poznanie prawdy i kłamstwa w moim życiu i o dary ducha świętego,o Bożą mądrość i miłość dziękuje

(1253) kamila
24.06.2015 12:01:37

proszę o modlitwe w intencji zdrowej skóry

(1252) Marcelina
23.06.2015 01:11:53

Bardzo proszę o modlitwę za moją relację z Piterem.
Obyśmy przezwyciężyli z Bożą pomocą wszelkie kryzysy i silnie się zaprzyjaźnili. Żeby powstało z tego coś wyjątkowego. Bardzo chciałabym, aby był mi bratem! Proszę o wspólnego ducha oraz dar głębokiego rozumienia się na wzajem. Również o radość ze wzajemnego towarzystwa jak też ze współdziałania.
Na koniec prośba o Boże błogosławieństwo nad tą relacją.

(1251) Jakub
22.06.2015 17:10:36

O łaskę nawrócenia dla ciężko chorego Waldka.

(1250) Martyna
22.06.2015 16:49:22

Nawrócenie Kamila,łaskę pojednania i powrót do rodziny.

(1249) Marcelina
22.06.2015 12:49:14

Błagam o silną modlitwę za Frycka. O Bożą interwencję. O pomoc w Naszej relacji i o wyprowadzenie Go z błędnych przekonań.
Jest na prawdę bardzo źle!


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
2 + 7=