XI NIEDZIELA ZWYKŁA

„Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary przeznaczone na malowanie naszej świątyni. Praca przebiegają zgodnie z planem, za co dziękujemy nie tylko firmie, ale wielu osobom szczerze wspierającym i poma­gającym zarówno w pracach, jak i w zadbaniu o osoby pracujące. Szczególnie dziękujemy Operatorowi zwyżki, który wiele swojego czasu bezinteresownie poświecił dla dobra sprawy.
Koszt malowania wraz z renowacją bocznych ołtarzy wyniesie 200 tys. zł. W przyszłą niedzielę, oprócz kolekty, planujemy również po Mszach Św. specjalną zbiórkę na malowanie i renowację, którą prze­prowadzą członkowie naszej Rady Parafialnej. Prosimy i jednocześnie serdecznie dziękujemy za Waszą ofiarność. Jednocześnie prosimy o dużą ostrożność i niewchodzenie poza liny ograniczające.

Dzisiaj po Mszy Św. z tyłu kościoła można ponownie nabyć u ministrantów za dowolną ofiarę książecz­kę byłego proboszcza z Rud ks. Rafała Wyleżoła pt.: Oblicza Pokory. W zakrystii dostępne są również duże gromnice w cenie 40 zł.

W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny” i „Mały Gość”, w którym znajduje się mundialowy hit, czyli niezbędny każdemu kibicowi kolorowy terminarz mistrzostw świata, oraz propozycja miejsc, któ­re warto odwie­dzić w czasie wakacji.

Dzisiaj o godz. 16.15 zapraszamy przedwakacyjnie na nabożeństwo właścicieli wszelkich pojazdów. Rozpoczniemy w kościele, a następnie przejdziemy na ze­wnątrz, aby błogosławić właścicieli i ich pojazdy.

Każdego dnia o godz. 18.00 – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z aktem za­wierzenia naszej parafii Sercu Jezusowemu.

W poniedziałek o godz. 6.30 – Różaniec Szensztacki, a o godz. 7.00 – Msza Św. w intencji Przyjmują­cych kapliczki Matki Trzykroć Przedziwnej.

We wtorek o godz. 19.00 na plebanii – Krąg Biblijny. Serdecznie zapraszamy!

W czwartek o godz. 16.30 – Msza Św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego – w intencji Ucz­niów, Nauczycieli i wszystkich Pracowników szkoły z podziękowaniem za miniony rok oraz prośbą o bez­pieczne wakacje.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 – Msza Św. w intencji żyjących i †† Ojców naszej parafii z okazji ich święta.

Kancelaria parafialna od tego tygodnia czynna już wakacyjnie, a więc we wtorki i czwartki po Mszy Św. wieczornej.

Proszono nas o przekazanie informacji.

• W imieniu Zarządu Osiedla Stara Kuźnia informujemy, że po 18 czerwca rozpocznie się prze­budowa parkingu naprzeciw kościoła. W imieniu Burmistrza przepraszamy za utrudnienia
    i prosimy o parkowanie na parkingach przyległych do Placu Zwycięstwa.
  • W sobotę 23 czerwca o godz. 20.00 Stowarzyszenie Kuźnia Przyszłości, MOKSiR i Rada Sołec­ka Sta­ra Kuźnia zapraszają na KINO LETNIE NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ w amfiteatrze na Placu Zwycię­stwa. W programie filmy dla dzieci i filmy rodzinne.

Niech Miłosierne Serce Jezusa
błogosławi Nam obficie w najbliższym tygodniu!

do wydruku