XI NIEDZIELA ZWYKŁA

„Bóg zapłać” za obecność, wspólną modlitwę i złożone ofiary przeznaczone na szczególne nasze inwestycje parafialne.

Na Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy dzisiaj o godz. 16.00. Msza Św. w intencjach zbiorowych o godz. 17.00. Intencje można składać w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem.

Z tyłu kościoła do nabycia „Gość Niedzielny”, w którym możemy m. in. przeczytać o kobiecie, której numer obozowy z Auschwitz ucałował pap. Franciszek.

Na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z aktem zawierzenia naszej parafii Sercu Jezusowemu zapraszamy każdego dnia o godz. 18.00. W środę zostanie ono połączone
z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

Trwają już zapisy na Diecezjalną Pielgrzymkę na Jasną Górę. Odbędzie się w tym roku w dniach 19-21.08.2021. Aby wziąć udział w pielgrzymce każdy uczestnik musi zapisać się przez stronę internetową: www.gliwicka.com. Na tej platformie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące spraw organizacyjnych i tam też należy uiścić opłatę za udział w pielgrzymce. Osobom starszym, które będą miały trudności z zapisaniem się przez internet pomożemy zarejestrować się w kancelarii parafialnej.

Przypominamy również o parafialnej pielgrzymce do Francji. Program pielgrzymki znajduje się na stoliku pod chórem. Po powrocie z Francji, odbędzie się zapowiadana przed rozpoczęciem pandemii pielgrzymka do Medjugorie. Nowy termin obejmie przełom września i października.
Jest kilka miejsc wolnych, osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem biura podróży w salce katechetycznej, w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej.

Przed czasem wakacyjnym i urlopowym zachęcamy do przyjęcia Sakramentu Pokuty. Okazja do Spowiedzi Św. codziennie przed poranną Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.

Niech Miłosierne Serce Jezusa
błogosławi Nam obficie w najbliższym tygodniu!

do wydruku