XIX TYDZIEŃ ZWYKŁY

„Bóg zapłać” za wspólną modlitwę i złożone ofiary. W przyszłą niedzielę prosimy o kolektę na zapłacenie remontu kaplicy cmentarnej.

Pod chórem kolejny numer naszego parafialnego informatora „Łezka”.
W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”, w którym czytamy o tzw. konwencji przemocowej oraz o rywałdzkim sanktuarium Matki szukających pocieszenia i pokoju ducha.

W związku z obchodzoną w najbliższą sobotę Uroczystością Wniebowzięcia NMP zapraszamy już dzisiaj o godz. 16.15 na nieszpory z pieśniami maryjnymi.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 17.30.

W dzień Uroczystości Wniebowzięcia NMP obowiązuje nas udział we Mszy Św., na które zapraszamy w porządku niedzielnym. Kolekta ze święta przeznaczona na dzieła miłosierdzia. Pod koniec każdej Mszy Św. – błogosławieństwo ziół i kwiatów. Już w piątek o godz. 18.00 – Msza Św. z Uroczystości.

W Uroczystość w Sanktuarium w Rudach odbędzie się Metropolitalny obchód Odpustu Wniebowzięcia NMP. Suma koncelebrowana przez Biskupów i kapłanów metropolii górnośląskiej o godz. 11.00. Nieszpory o godz. 15.00.

Do dzisiejszej niedzieli można się zapisywać na Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Spotkanie przedpielgrzymkowe w poniedziałek 17.08 o godz. 18.30. Pozostających w parafii prosimy o modlitwę i składanie w zakrystii zapisanych intencji.
Po Mszy Św. można nabyć u ministrantów znaczki pielgrzyma duchowego za dobrowolną ofiarę.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę Św. w intencji ks. Joachima z okazji urodzin.

Apel KEP o przestrzeganie zaleceń sanitarnych.

Zawierzenia Matce Najświętszej
i obfitości Bożych łask na nowy tydzień!
Szczęść Boże!

do wydruku