VI Tydzień Zwykły

Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę i złożone ofiary. W przyszłą niedzielę prosimy
o kolektę na szczególne inwestycje parafialne.

O godz. 16.15 zapraszamy na Niedzielne Nieszpory.

W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”. Możemy w nim przeczytać o najnowszej książce, w której pap. Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II. Z tyłu kościoła znajduje się kolejny gratisowy numer Dnia Pańskiego omawiający liturgię dzisiejszej niedzieli.

Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkania w grupach:

• dziewczyny z klas 8 – w poniedziałek o godz. 18.45
  • dziewczyny z klas 7 – we wtorek o godz. 18.45.

Czcicieli Matki Trzykroć Przedziwnej zapraszamy na Mszę Św. w ich intencji we wtorek o godz. 18.00. O godz. 17.30 – Różaniec Szensztacki.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 17.30.

Krąg Biblijny – w środę po Mszy Św. wieczornej na plebanii.

Uczniów szkoły podstawowej z klas od 1 do 6 zapraszamy na Mszę Św. szkolną w czwartek o godz. 16.30. Gospodarzami są uczniowie klas 6.

Spotkanie młodzieżowe – w piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

Przyszła niedziela rozpoczyna tzw. Dni Eucharystyczne przed Środą Popielcową i 40. godzinną adorację. Po każdej Mszy Św. zostanie poprowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu z intencją przebłagania za grzechy nasze i całego świata.

Przypominamy o naukach przedmałżeńskich, które odbędą się w naszej parafii w sobotę 14 marca w godz. 10.00-18.00. Konieczne są wcześniejsze zapisy. Kolejne nauki zostaną zorganizowane w okresie jesiennym.

W imieniu organizatorów zapraszamy na koncert piosenek o miłości, który odbędzie się w piątek 21 lutego o godz. 17.00. Na scenie Kuźni Kultury zaprezentują się artyści Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Wstęp wolny.

Szczęść Boże na nowy tydzień!

do wydruku