Tytka Miłosierdzia 2019

W miesiącu grudniu w naszej parafii została przeprowadzona akcja charytatywna „TYTKA MIŁOSIERDZIA”. Dzięki hojności i wielkiemu zaangażowaniu naszych parafian, zorganizowaliśmy pomoc dla najbardziej potrzebujących osób i rodzin. Przygotowaliśmy prawie 70 paczek. Ponadto wsparliśmy mega paczką cztery rodziny dotknięte ciężką chorobą dziecka. Były to rodziny Wiktorii, Bruna, Franka oraz Ewy.

Za pomoc w akcji dziękujemy ks. Proboszczowi, ks. Joachimowi Kozie, paniom Marii i Izabeli Przybyła (Caritas) oraz naszym wolontariuszom Karolinie Ziębie, Oliwii Rybczyńskiej, Klaudii Glenc, Mai Żurek, Kacprowi Kruszelnickiemu, Marii Świącik, Annie Kostce, Annie Połeć, Annie Nawrockiej i Elżbiecie Glenc.

Bóg zapłać!

Zespół „Sobotniej Szkółki”

Nauki Przedmałżeńskie

NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE W BEZPOŚREDNIM
PRZYGOTOWANIU DO SAKRAMENTU

14 marca 2020 (sobota), Kuźnia Raciborska

Czytaj dalej…

Podziękowania dla parafian

Otrzymaliśmy specjalne podziękowania dla naszych parafian od zespołu „ZBRUCZ” za ofiary które zostały przekazane dzieciom ofiarom wojny w Donbasie. Poniżej zamieszczamy oryginalny tekst.

„Witamy serdecznie.Szczesc Boze. BARDZO BARDZO BARDZO dziekujemy za koncert za molitwe za ofiary za Wasze otwarte serce.Dziekujemy za goscinnosc. 22.01 odbyw sie charytatywny koncert w domie dziecka  dzieci uszkodzony wojnow na Donbasie. Dary dawali i od Waszego kosciola.Lzy i radosc byla na ochach dzieci.

Wasyl kierownik zespolu.”

XIII Kuźniańskie Kolędowanie

Już tradycyjnie 6.01.2020 odbyło się XIII Kuźniańskie Kolędowanie. Popołudniowy występ rozpoczęła muzycznie pani Anna Kijek wprowadzając nas w ciepły świąteczny nastrój. Następnie wystąpił nasz chór parafialny. Był on pięknym suportem dla ukraińskiego Zbrucz-a. Występ był mieszanką polsko – ukraińskich kolęd i pastorałek okraszonych prostą muzyką i anielskimi głosami naszych gości.

Zapraszamy do galerii oraz filmiku

« 7 z 7 »

https://youtu.be/hanmEsgLZp0

 

https://www.tylkokuznia.info/2020/01/polsko-ukrainskie-koledowanie-przy.html

Zaproszenie

Życzenia

Życzenia 2013