PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

GRUPA POMARAŃCZOWA :)

14-17 sierpnia 2019 r.

Msza Św. na rozpoczęcie w Kuźni Raciborskiej o godz. 7.00, w Gliwicach o godz. 8.00. Msza Św. na zakończenie na Wałach ok. 15.00. Powrót ok. 19.30.

Koszt wraz ze znaczkiem: 20 zł. Przy zapisie, obok listy leży do wglądu klauzula in­formacyjna w związku z RODO. Nieletni muszą wpisać również dorosłą osobę odpo­wiedzialną.

Przy zapisie osoby muszą się zdeklarować, czy chcą wracać naszym autobusem. Koszt autobusu dla idących pieszo i wracających 30 zł.

Autokar wyjeżdża z Kuźni w sobotę o godz. 9.30. Zabiera chętnych, którzy chcą przywitać pielgrzymów na Jasnej Górze i wziąć udział we Mszy Św. na zakończenie odprawianej na Wałach Jasnogórskich. Koszt dla jadących tam i z powrotem: 40 zł.

Pielgrzymom autokarowym i duchowym proponujemy znaczek duchowy w cenie 5 zł. Choć nie pielgrzymują, to łączą się duchowo z idącymi, modlą się w ich intencji.

Koszt przewozu bagaży: 20 zł. Płaci się przy oddawaniu bagażu w środę przed Mszą Św. na rozpoczęcie pielgrzymki; najpóźniej do godz. 6.45.

Jeżeli ktoś nie zapisze się wcześniej, to w dniu wyjścia jest to możliwe od godz. 6.00 do 6.45 (ale już bez możliwości zapisu na autokar powrotny).

Zachęcamy, aby wziąć udział w pielgrzymce nawet wtedy, gdy z różnych względów chcemy przejść jedynie jeden dzień, albo wręcz jakiś etap, np z Kuźni do Rud. To do­bry sposób na załapanie „pielgrzymkowego bakcyla” i wciągnięcie się w przyszłości w całość pielgrzymowania :)